In verband met de 'open dag', waar u binnenkort meer informatie over krijgt, willen wij u het volgende vragen: - Wie heeft spullen voor een kleine tentoonstelling, over Spanje - Frankrijk - Italië? (voor de klas van Jeanne) en over Scandinavië en Rusland (voor de klas van Margreet). Wat kan/mag dit zijn?? plaatmateriaal - klederdracht - toepasse lijke souveniers. Wij wensen iedereen alvast een prettige vakantie. Jeanne en Margreet. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Nieuws Jeugdmarkt Ador Nieuws Jeugdmarkt Ador Nieuws r\ Beste kinderen van Oostrum, Dit jaar is de jeugdmarkt wat eerder dan andere jaren en wel op: zondag 12 juli a.s. Natuurlijk is er dan ook weer de traditionele ballonnenwedstrijd. De leiding van Ador zal in de week van 6 t/m 10 juli langskomen met kaartjes voor de ballonnenwedstrijd. Je ouders kunnen dan kaartjes kopen voor f. 1,25 per stuk, maar dit kan ook nog tijdens de jeugdmarkt. Zondag 12 juli kun je vanaf 11.00 uur je spulletjes uitstallen in de Mgr. Hanssenstraat tegenover het Dorpsplein. Let op: dit is tegelijk met het volleybaltoernooi. De balonnen gaan om precies 13.30 uur de lucht in. We hopen jullie allemaal zondag 12 juli a.s. te zien. Tot dan, groetjes bestuur en leiding Ador. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames, Wij hebben Uw hulp nog een keer nodig. Zoals U weet zijn er reukzakjes gemaakt voor de Fietsvierdaagse. Deze zakjes moeten gevuld en voorzien worden van een kaartje. Dit wordt gedaan op 7 juli a.s. vanaf 13.15 u. in het Ador-gebouw aan de Valkenkampstraat. Wij hopen dat er veel dames tijd hebben om dit met ons te doen. Alvast bedankt. Werkgroep Fietsvierdaagse. -0-0-0-0-0-0-0-n-n-n-o-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6