Vastenaktie. Wat kan ik daarmee veel arme stumperds vooruit helpen. Ik heb twee huizen met "polio" kinderen; dat zijn kinderen met een goed verstand, maar ze kunnen niet lopen. Nu kan ik voor hen schoenen met beugels kopen en daarmee kunnen zij naar school. U begrijpt wel hoe gelukkig die stumperds dan zijn! Dank zij U allen! Moge God U allen zegenen! Met lieve groetjes van Uw zeer dankbare Oostrumse, Zr. Truus Lemmens. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Jubileumgeschenk Pastoor De Ceuster. Bij gelegenheid van het Gouden Priesterjubileum van Pastoor de Ceuster op zondag 19 juli a.s. wordt de jubilaris op die dag een geschenk aangeboden. Eerder werd al medegedeeld dat Pastoor de Ceuster aan dit geschenk een heel bijzondere bestemming heeft gegeven. Giften en bijdragen worden nl. door de jubilaris beschikbaar gresteld voor het werk van Zuster Lemmens voor de meest hulpbehoevende kinderen in Pakistan. Het geschenk zal worden aangeboden namens onze hele parochie-gemeen schap. Het is daarom vanzelfsprekend dat iedereen in de gelegenheid wordt gesteld om hierin bij te dragen. In de afgelopen dagen is huis-aan-huis een enveloppe bezorgd met het opschrift jubileumgeschenk Pastoor de Ceuster. Deze enveloppe kunt U gebruiken voor Uw bijdrage, desgewenst ook in de vorm van een giro- of bankoverschrijving. Als U deze enveloppe gebruikt voor Uw bijdrage, wilt U dan daarna de enveloppe sluiten en deze alvast gereed leggen? In de week van 6 juli tot 11 juli zullen de vrijwilligers van de Financiële Commissie van onze Parochie de enveloppe komen ophalen. Verder is bij de Rabobank een speciale rekening geopend. Indien u er de voorkeur aan geeft uw bijdrage rechtstreeks te storten op deze rekening, dan kunt u dat doen op nummer 14.00.15.000 onder vermelding van Jubileumgeschenk Pastoor de Ceuster. Het postbanknummer van de bank is: 102.65.67. Mogen wij op uw medewerking rekenen? Gemengd Koor: Maandag 06 juli 20.00 uur repetitie in 't gemeenschapshuis Maandag 13 juli 19.30 uur repetitie in de kerk.

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4