Perlemans reachtruckchauffeur m/v 17 komt mij helpen de nieuwbouw te Venlo magazijn medewerker m/v O.D.C. Oerlemans Diepvries Centrale B.V. gevestigd te Broek- huizenvorst en Venio. is een dochter onderneming van Kleiberg Beheer B V. O.D.C. heeft 150 medewerk(st)ers en is aktief in de teelt, produktie en verkoop van diepgevroren groenten, fruit en aardappelprodukten in Europa en daarbuiten. O.D.C. heeft zich in de laatste jaren ontwikkeld tot een moderne geavanceerde onderneming. O.D.C. groeit snel en wil geen konsessies doen aan haar hoge kwaliteitsniveau. Daarom wordt er veel geïnvesteerd in mensen, technische installaties en produktontwikkeling. O.D.C. biedt u een aantrekkelijke loopbaan, goede salanënng en voortreffelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder bijvoorbeeld een einde-jaars- uitkenng. spaarregeling en een pensioen voorziening. Functie-eisen - accuraat kunnen werken: - in teamverband en ook zelfstandig kunnen functioneren voor ons Distributiecentrum te Venlo - Blerick een Functie-omschrijving: - het in ons vrieshuis verzamelen van volle pallets aan de hand van orderbonnen met behulp van een moderne reachtruck (elektro): - artikelcontrole: - etiketteren voor verzending; - auto's laden en lossen: - verzorgen van intern transportmateriaal: - werkti|d: van 08.00-16.45 uur. Functie-eisen - accuraat kunnen werken: - in teamverband en ook zelfstandig kunnen functioneren. - diploma heftruckchauffeur en enige ervaring is gewenst. Voor beide functies geldt dat er goed en modern materieel voor u ter beschikking staat en vanzelfsprekend ook goede bedrijfskleding voor in het vrieshuis. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: O.D.C. Oerlemans Diepvries Centrale B.V. Blitterswi|ckseweg 1. 5871 CD Broekhuizenvorst voor ons Distributiecentrum te Venlo - Blerick Functie-omschrijving: - het in ons vrieshuis verzamelen van produkten aan de hand van orderbonnen en per order op pallets stapelen. Dit alles met behulp van een elektrische pallettruck: - artikelcontrole: - etiketteren voor verzending; - auto's laden en lossen: - verzorgen van intern transportmateriaal: - werktijd: van 08.00-16.45 uur. O.D.C. Oerlemans Diepvnes Centrale BX

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 17