Liedjesmiddag Op zondag 15 november 1992 wordt voor de 5e maal in successie de Aostrumse Liedjesmiddag gehouden. Opnieuw roepen wij liedjesschrijvers, arrangeurs, muzikanten, zangers en zangeressen op om ook dit jaar weer gezamenlijk te komen tot de Aostrumse Carnavalsschlager 1993. Er zijn twee categorieën waaronder men kan deelnemen: 1eigen tekst en eigen muziek. 2. eigen tekst op bestaande muziek. Inleveren kan tot 16 augustus voor degene waarvan het arrangement nog geschreven moet worden. Voor degenen die alles kompleet aanleveren (incl. arrangement) is de uiterste aanleveringsdatum 15 september. Wel een telefoontje vóór 16 augustus i.v.m. aanmelding. Veel succes toegewenst!!! Voor het inleveren van de liedjes en het verstrekken van informatie over deze liedjesmiddag kunt u terecht bij Bert Linskens, tel. 84079, Math. Laurensse, tel. 87531 en Roland van Soest, tel. 12949. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zeskamp van De Aide Beek. Zaterdag 4 juli a.s. is er zeskamp voor volwassenen. Wil iedereen die meedoet uiterlijk om 13.15 uur bij de Watermolen zijn!! Vanaf 14.00 tot 16.00 uur zal er een huifkar zijn voor de kleinere kinderen, die rondjes door de buurt rijdt. Als je niet meedoet, kan toch! Het wordt heel gezellig. Een "natje" staat klaar. Tot zaterdag. Bestuur De Aide Beek. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Op dinsdag 7 juli is onze jaarlijkse fietstocht. Dit jaar brengen we voor de middag een bezoek aan de sauna in Lomm, waar we een rondleiding krigen. Na de middag gaan we naar het streekmuseum de Locht in Melderslo. De onkosten bedragen f. 12,50 per persoon. Dit is inclusief 2x2 kopjes koffie met vlaai en 2 kopjes koffie bij de picknick (lunchpakket zelf meebren gen), welke wij gebruiken bij het streekmuseum. De entree is hier ook bij inbegrepen. 10 OSTRUM LUB abmavaiv

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 10