Truus Lemmens voor de hulpbehoevende kinderen in Pakistan. Zoals be kend zal zijn, zorgt Zuster Lemmens voor eten en een thuis voor deze kin deren, maar bovenal voor de zo nodige liefdevolle opvang. Uitgangspunt is dat het geschenk ook echt een geschenk van onze hele parochie-gemeenschap is, daarom wordt uiteraard iedereen in de gelegen heid gesteld om hierin bij te dragen. Dit kan op de hierna genoemde twee manieren. Op de eerste plaats wordt de mogelijkheid geboden om een bijdrage te geven middels een te houden rondgang. Door het Werkcomité zullen in de komende dagen huis-aan-huis enveloppen worden bezorgd. Deze enveloppe kan gebruikt worden voor een bijdrage, desgewenst ook in de vorm van een giro- of bankoverschrijving. De enveloppen worden opgehaald in de week van 6 juli a.s. Verder is inmiddels bij de Rabo-bank een speciale rekening voor dit doel geopend. Diegenen die er de voorkeur aan geven een bijdrage rechtstreeks te storten op deze rekening, kunnen dat doen op nummer 14.00.15.000 onder vermelding van Jubileumgeschenk Pastoor de Ceuster. Het post banknummer van de bank is: 102.65.67. Als straks op 19 juli het feest wordt gevierd, wordt graag gerekend op ieders deelname en aanwezigheid daarbij. Evenzeer wordt nu graag gerekend op een bijdrage aan het geschenk, als uiting van dank en waardering voor het werk van Pastoor de Ceuster in onze parochie-gemeenschap. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Op dinsdag 5 juli is onze jaarlijkse fietstocht. Dit jaar brengen we voor de middag een bezoek aan de sauna in Lomm, waar we een rondleiding krijgen. Na de middag gaan we naar het streekmuseum de Locht in Melderslo. De onkosten bedragen 12,50 per persoon. Dit is inclusief 2x2 kopjes koffie met vlaai en 2 kopjes koffie bij de picknick (lunchpakket zelf meebren gen), welke wij gebruiken bij het streekmuseum. De entree is hier ook bij inbegrepen. We vertrekken om 8.30 uur bij de Rabobank en zijn om 18.00 uur weer terug. Opgeven tot 4 juli bij B. Direks, tel. 81096. Bij slecht weer gaan de excursies altijd door, maar dan gaan we met auto's. limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b.

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5