De processie, ingekort, kon gelukkig wel doorgaan, zodat toch niet alle werk voor niets is geweest - en er was keurig versierd zowel in als buiten de kerk. We hebben heus geen vreemden nodig om te sieren, onze eigen dames doen dat bijzonder goed en mooi, met zorg en liefde, en gratis, pro Deo! Hartelijk dank aan allen die voor vele bloemen zorgden, zodat onze kinderen ook nog naar hartelust bloemen konden strooien. Hartelijk dank aan allen die zich op de een of andere manier hebben ingezet vóór of tijdens de Eucharis tieviering en de processie, heel zeker ook ons Gemengd koor en onze Har monie voor de feestelijke opluistering. Het geeft je 'n heerlijk en dankbaar gevoel als je telkens weer zoveel mensen bereid ziet, in prima stemming, om mee te doen en mee te helpen voor het slagen van elk parochiegebeuren. Bedankt, allen! uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zwemmen voor school van de week Recreatiecentrum De Sprank, waarin de kinderen van onze school wekelijks hun schoolzwemles hebben, zullen dit schooljaar met de aktie school van de week gaan beginnen. Dit betekent dat in een bepaalde week de leerlingen tegen afgifte van een reductiekaart kunnen zwemmen voor 2,50 per persoon per keer, i.p.v. het gebruikelijke tarief van 4,00 per persoon, per keer. Voor onze school geldt deze reductie in week nr. 51 op woensdag 16 december en week 24 op woensdag 16 juni 1993. Je komt dan tussen 13.00 en 16.30 uur. Recreatiecentrum De Sprank, Kempweg 70, tel. 04780-12888 Venray. Dat zwemmen gezond is dat behoeft geen betoog, dat het nog eens extra aantrekkelijk is met een reductiekaart spreekt voor zich. De reductiekaarten zijn geldig voor alle leerlingen van onze school en worden bijtijds uitgegeven in de klassen. Dus allemaal zwemmen in de week van onze school!!! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Jubileumgeschenk Pastoor de Ceuster Zondag 19 juli a.s. wordt het gouden Priesterjubileum van Pastoor de Ceus ter gevierd. Bij gelegenheid van dit jubileum zal de jubilaris op de feestdag een geschenk worden aangeboden namens onze parochie-gemeenschap. Tijdens het overleg over dit geschenk is door Pastoor de Ceuster te kennen gegeven giften en bijdragen te willen bestemmen voor het werk van Zuster 4

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4