Zondag 08.30 u 10.00 u Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 27 juni-5 juli Zaterdag 19.00 u. Gerarda van Rosmalen, Piet Steenbergen, Marie v.d. Berg, Bair van Dijk, Piet Direks, gest. jaard. overl. fam. Verheijen-Hendriks, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, jaard. Cor Aben Jan v.d.Berg, overl. ouders Jans-Verheggen., Antoon Janssen Overl. fam. Derks-Ewals, overl. ouders Kessels- Nissen, jaard. Piet Hermans, jaard. Sef v.d Brandt en Louisa Weijs, overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Herenkoor) Papa Vermeulen Tot zekere intentie Harrie Claessens Hanneke van Arsen-van Soest Pierre Poels en Maria Aben Gerrit Hermsen (namens de buurt), Nel v.d. Berg- Linskens, overl. ouders Janssen-Peeters en Lies Janssen-Wolters Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Linda Stammen, Linda v.d. Wielen, Maike Koch, Fieke Basten Zondag 08.30 u. Martijn Kempen, Ivo Ghielen, Ralph Kessels, Wim Clephas 10.00 u. Irene Camps, Monique Janssen, Karlijn Jacobs, Ursula Cornelissen Hartelijk dank! Zaterdag stonden de banken op Trans Cedron weer keurig opgesteld voor de Openluchtmis. De weersvoorspelling van zondagmorgen vanuit Beek was echter erg bedenkelijk om 'n Openluchtmis te riskeren. Dus geen Openlucht mis. Jammer, ook heel zeker voor diegenen die nu al verschillende jaren de banken geplaatst hebben om ze ongebruikt weer terug te halen. Mensen, hartelijk bedankt dat jullie toch iedere keer weer de moed opbrengen om die banken te plaatsen met het risico dat het voor niets is, 'n volgende keer meer succes en vreugde van Uw werk. 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3