VOETBALVERENIGING OOSTRUM. Mlni-straten-voetbaltournooi. Op het mini-voetbal-tournooi kan men met voldoening terug zien. Het zonnige weer had een groot aantal sporters en toeschouwers naar het sportpark gelokt. Zij kwamen niet bedrogen uit want de 17 teams maakten er een sportief en boeiend voetbalgebeuren van. De strijd om de 3e en 4e plaats werd gewonnen door de Binnenhof die in een sportieve wedstrijd de winnaar van de afgelopen 2 jaren, de van Broek- huizenstraat II, naar een nederlaag speelden. De uiteindelijke finale werd gespeeld tussen een enigszins versterkte Goetzenhof en de Herenpasweg. De Goetzenhof stond gedurende de hele wedstrijd onder zware druk maar de Herenpasweg kon de kansen niet benutten. Maar zoals zo vaak maakt dan de tegenpartij de doelpunten. Twee snel uitgevoerde counters werden doeltreffend afgerond zodat de Goetzenhof de gelukkige winnaar werd van dit mini-stratentournooi. Leider Math. Janssen nam met veel plezier de A.v.S.-wisselbeker voor de 1e keer in ontvangst. De poedelprijs werd gewon nen door de dames van de Jofferspas. Zij lieten, ondanks de laatste plaats, zien dat zij ook op het voetbalveld hun "mannetje" staan. Dank zijn wij verschuldigd aan de leiders van de teams, scheidsrechters, verzorgers, E.H.B.O., kantine, Piet Linders en alle deelnemers voor het welslagen van dit mini-straten-voetbaltournooi. De organisatie. Totaal-uitslag 1Goetzenhof 2. Herenpasweg 3. Binnenhof 4. v. Broekh.str. II 5. Randenrade II 6. Stationsweg 7. Kloosterstraat 8. Oosterthienweg 9. Jofferspas (Heren) 10. Geijsterseweg 11Wanssumseweg 12. Westherthienweg 13. Asselberghsstraat 14. v. Broekhuizenstraat I 15. Hatendonkstraat 16. Watermolenstraat 17. Jofferspas (Dames). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Attentie Jeugdvoetballers! In verband met overgang naar een andere leeftijdsgroep en een wijziging bij de KNVB dienen onderstaande spelers, zo spoedig mogelijk doch uiterlijk vóór 15 Juni een pasfoto in te leveren bij: A. Broeren, Randenrade 54, Oostrum of bij: S. Claessens, Kogeldistel 16, Venray. Zet even je naam en geboortedatum achter op de foto. 8 m

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 8