veel moois en vreugdevols missen in onze omgeving, het zou er stil en saai zijn. Maar ongetwijfeld kun je pas echt volledig begrijpen wat 'n wonderlijk bezit 'n kind is, op het ogenblik dat je kunt zeggen: "Dit is mijn kind, dit is ons kind, ons eigen kind, vrucht van onze wederzijdse liefde." Dan dringt het wonderlijke dieper in je door: hoe is het mogelijk, zo lieflijk klein en toch zo groots en geweldig mooi; dan wordt je stil, kijk je elkaar aan zonder woorden te vinden om dit geluk tot uiting te brengen, of misschien zeg je "Dank je wel God." Want een kind is meer dan een schepping van mensen alleen. God gaf ze ons als een hemels geschenk, Hij vertrouwt ze aan ons toe met de opdracht: "Zorgt dat het iets moois blijft, laat het Mijn evenbeeld blijven." Kinderen staan nog helemaal open en van wie zijn ze meer afhankelijk dan -T van hun ouders. Wij hopen dan ook dat jullie, Paul en Henriëtte, in deze heerlijke, goddelijke opdracht zullen slagen. Paul en Henriëtte, van harte proficiat met jullie nieuwe rijkdom, met jullie eerste kind, met Niek. Moge Niek voor jullie een kostbaar geschenk blijven, moge hij veel zon, warmte en vreugde bij jullie in huis brengen, jullie gelukkig samenzijn nog versterken, en moge Niek zelf temidden van jullie een heel mooie, gelukkige toekomst tegemoetgaan. De beste wensen voor jullie allen. Uw pastoor. Gemengd koor, Zondag 7 juni 10.00 uur Hoogmis in officiële kleding. Secr. L. Versteegen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- dorpsraad „n/erkcomite oostrum" Betreft: Speelfort Oude Watermolen. Aan alle inwoners van Oostrum, Het werk schiet op en het fort begint vorm te krijgen. Deze week wordt er nog hard gewerkt en wel op vrijdag 5 juni van 18.00 tot 21.00 uur en zaterdag 6 juni vanaf 9.00 uur. We hebben voor die dagen nog vrijwilligers nodig. Het speelfort zal dan afgezet worden omdat er zaterdag gras wordt ingezaaid. Oproep voor de kinderen: speel een poosje alleen op het voetbalterreintje zodat het gras kan aanslaan. Ouders wijs Uw kinderen hierop!! Wil je nog komen helpen, laat dit dan even weten aan Ben Kempen tel. 80550 of Marjo Kessels tel. 80360. Bedankt!! Werkgroep Speelfort Oude Watermolen. 7

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7