Donderdag 9.00 u. Vrijdag Zaterdag 9.00 u. 14.00 u. 19.00 u. Gest. jaardienst Jos Thielen en Maria Rutten. Hanneke van Arsen-van Soest. Voor het Bruidspaar Wientjens-Verbruggen. Harry Thuijls, overl. ouders Muijres-Derks, gest. jaardienst Gertrudis Derks, gest. jaardienst Theodora Camps-Strijbos en Sjang Camps, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten Vrijdag Zaterdag 13.00 u. 14.00 u. 13.30 u. 19.00 u. Zondag 8.30 u. Maandag 8.30 u. 10.00 u. Lizette Janssen, Gwenda Nielen Lizette Janssen, Gwenda Nielen. Callista Smedts, Karlijn Jacobs Linda Stammen, Marjolijn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten. Ralph Kessels, Paul van Haeren, Emil Moure, Martijn Kempen. 10.00 u. Kim Hermans, Ursula Cornelissen, Yvonne Thielen, Nicole van Osch. Roel Kessels, Bart Rouwette, Wim Clephas, Paul de Beer. Saskia en Bianca en Monique Janssen, Linda van der Wielen. Collecte voor de Nederlandse missionaris. In het weekend van Pinksteren in alle H. Missen collecte voor onze missio narissen. Het gaat daarbij niet om projecten waar ze mee bezig zijn, maar om de missionaris zelf. Er zijn nog ongeveer 3000 Nederlandse missionaris sen, priesters, zusters en broeders. Zij werden uitgezonden door de katho lieke gemeenschap in Nederland. Wij kunnen hen via onze bijdrage aan deze kollekte laten merken dat we met hen meeleven en achter hen staan. De opbrengst wordt besteed aan rond 800 missionarissen die dit jaar op verlof zullen komen. Tijdens hun verlof moeten zij kosten maken voor hun levensonderhoud, voor studie en boeken, voor een medische controle, en vult U zelf maar in. Een kerk die niet missionair is, leeft niet. Missionarissen zijn een onontbeerlijke schakel in onze kontakten met christenen elders op deze wereld. Hun ervaringen geven ons nieuwe inspiratie. Laten wij aan hen de ruimte geven om hun ervaringen met ons te delen, zonder al te grote financiële zorgen. Uw jaarlijkse bijdrage aan deze Pinksteraktie maakt dit mogelijk. Hartelijk dank namens die 3000 mensen met een missie. Welkom kind, geschenk van God! Deze week weer goed, blij nieuws in de vorm van 'n geboortekaartje. Paul en Henriëtte van Bergen-Kleeven, van Vlasakker 4, laten weten dat er een wonderlijk gebeuren heeft plaats gevonden in hun eigen gezin. Op 24 mei werden zij de gelukkige en ongetwijfeld ook trotse ouders van een kind, een zoon die als Niek van Bergen door het leven zal gaan. Kinderen zijn heerlijk, 'n genot om te zien, 'n kostbare rijkdom. Zonder kinderen zouden we heel 6

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6