Inschrijfformulier Barbeque/Tournooi Naam: Adres: 0 neemt deel aan toernooi 0 Neemt deel aan barbeque (kosten f 5,00) s.v.p. betalen bij opgave. Naam partner 0 neemt deel aan toernooi (indien lid) 0 neemt deel aan barbeque (kosten f 5,00) Het Junioren/senioren toernooi op 8 Juni kan wegens te weinig belang stelling geen doorgang vinden. De toernooicommissie. KORFBALVERENIGING OOSTRUM Attentie; 08-06-1992 Bondstoernooi te Veghel. r s We hebben één senioren-/junioren-/aspiranten- en pupillen team ingeschre ven. Als je mee wilt gaan moet je je met spoed opgeven bij je leidster en (i.v.m. de kosten) f 5,p.p. voldoen. 12-06-1992 Om 20.30 uur aangeklede leidstervergadering!! Meer informatie over bovenstaande aktiviteiten volgt nog! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BILJARTCLUB S.N.A. T. v.d. Venne wint de "Dubbel". Afgelopen weken werden de laatst wedstrijden in de onderlinge competitie gespeeld. Voor de laatste speeldag waren er nog 3 kandidaten voor de titel, H. v. Dijk, H. v.d. Heuvel en T. v.d. Venne. Hans kon alleen hopen op verlies van de 2 anderen. Na de eerste wedstrijd tegen L. Custers. Nadat Henk ook won van L. Custers moest de beslissing vallen in de allerlaatste wedstrijd van deze competitie (mooi uitgekiend) Henk tegen Theo. Henk moest winnen om nog een beslissingswedstrijd af te dwingen. Tot de 18e beurt ging het gelijk op, niet goed maar wel spannend. 10 -O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-n-n-n-n-

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 10