Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum Gouden priester-jubileum op 19 juli a.s. Op zondag 19 juli a.s. zal onze parochie-gemeenschap in het teken staan van het gouden priester-jubileum van Pastoor J. de Ceuster. Op die dag n.l. zal het 50 jaar geleden zijn dat hij in Helden-Panningen tot priester werd gewijd. Na als kapelaan elders werkzaam te zijn geweest, werd Pastoor de Ceuster in 1974 benoemd tot pastoor van Oostrum. In verband met de voorbereiding van de viering van dit jubileum, is na overleg tussen Kerkbestuur en Werkcomité gekomen tot instelling van een Werkgroep, die met de daadwerkelijke voorbereiding werd belast. In overleg met de jubilaris is voor 19 juli het navolgende globale programma opgesteld; - om 10 uur zal door onze Harmonie de jubilaris worden afgehaald bij de pastorie; - na ontvangst in de kerk is er een Plechtige Hoogmis, opgedragen door Pastoor de Ceuster, daarbij geassisteerd door concelebranten; De zang en muziek bij deze Hoogmis wordt verzorgd door het Gemengd Koor, Koor Harmony, het Kinderkoor en onze harmonie Sub Matris Tutela; - na afloop van deze Hoogmis wordt onder begeleiding van de Harmonie naar het gemeenschapshuis gegaan, waar aansluitend een receptie zal worden gehouden. Op basis van dit globale programma wordt nu het feest voor 19 juli verder voorbereid, waarbij vanzelfsprekend ook hoort de aanbieding van een feestgeschenk namens onze parochie-gemeenschap. Nadere mededelingen en bijzonderheden over het feest, alsmede over de mogelijkheden om aan het feestgeschenk een bijdrage te verlenen, zullen op korte termijn volgen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Veteranen Uitslag zaterdag 23 mei 1992 Swolgen - V.V.O.: 1 - 3 Programma zaterdag 30 mei 1992 V.V.O. - Achates aanvang 17.00 uur bijeenkomst 16.30 uur VOETBALVERENIGING OOSTRIIM Wï

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6