Mini-Straten-Voetbaltoernooi op zondag 24 mei 1992 Onderstaand treft men de poule-indeling en namen van de spelers en leiders aan. De teams zijn verdeeld in 3 poules. De poule-winnaars, aangevuld met 1 team dat als 2e is geëindigd, gaan over naar de halve-finale. De finale is rond 17.30 uur gepland. Aan de leiders van de betreffende straten is gevraagd om te zorgen voor opberging van de kleding (tent, caravan etc.). Deze kunnen geplaatst worden rond het tennisveld of terzijde van het hoofdveld. De kleedlokalen worden vrijgehouden voor iedereen die zich na afloop wil douchen. De duur van de wedstrijden zijn 15 minuten en deze worden allen op het hoofdveld, waar 4 kleine veldjes zijn uitgezet, gespeeld. Door de jeugd van VV Oostrum wordt tijdens dit toernooi om de Broeder Huibers Troffee gevoetbald. Deze wedstrijden zijn in het middag programma opgenomen. Zie verdere mededeling afd. jeugdvoetbal. Voor een "natje" en een "droogje" wordt in ruime mate voorzien. Ook aan de jeugd is gedacht want voor hun wordt een luchtkussen opgezet en de mogelijkheid bestaat om met een huifkar een tochtje te maken door de bosrijke omgeving van Oostrum. Dus voor elk wat wils. Mogelijk zijn er nog sportievelingen die nog willen meedoen dan kan dit door opgave bij de leider van de betreffende straat. Bij voorbaat wensen wij de deelnemers en supporters een sportieve en een zeer genoeglijke middag toe. Tot zondag 24 mei op het sportpark te Oostrum aanvang 12.00 uur. De scheidsrechters die het mini-voetbaltoernooi leiden worden verzocht om 11.30 uur aanwezig te zijn. Poule A v. Broekhuizenstr. 1 Jofferpas (heren) Goetzenhof Geijsterseweg Hatendonkstraat He ren pas weg Poule B Jofferspas (dames) Randenrade II v. Broekhuizenstr. II Oosterthienweg Westerthienweg Poule C Watermolenstraat Asselberghsstraat Stationsweg Kloosterstraat Binnenhof Wanssumseweg Wanssumseweg, Sparrendreef, W-Venneweg, Oirloseweg, Buskesven. Leider: Harry Linders. Joris Rutten, Jan-Willem Rutten, Erwin Achten, Paul Janssen, Henk van de Berg, Martien Custers, Harry Linders, Geert van Dijk. Asselberghstraat, Vlasakker, Mgr. Hanssenstraat. Leider: Math Martens. Ruud Zeelen, Quin Peols, Rogier Martens, Huub Emons, Eric van Leendert, Paul van Bergen, Edwin Broeren, Jacco Camps, Bert de Kleyn, Henk Holierhoek, Math Martens. 8

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 8