PEUTERSPEELZAAL T ROMMELHÖFKE OOSTRUM Opgeven peuters. A.s. vrijdag 15 mei kunt u samen met uw peuter hem/haar op komen geven. Vanaf 10.00 uur staat de limonade en de koffie klaar. U kunt dan kennisma ken met de leidsters (van elke groep is er één aanwezig) en rustig met uw kind alles bekijken. Als u vragen heeft kunt u terecht bij de leidsters of één van de aanwezige bestuursleden. Deze oproep geldt voor alle peuters die vóór 1 juli 1993 2 jaar worden. Het inschrijfgeld is f. 5,- en dient bij inschrij ving meteen betaald te worden. Tot ziens bij de peuterspeelzaal. Bestuur en leidsters "'t Rommelhöfke -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum. 16-24 mei. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 19.00 u 08.30 u 10.00 u 09.00 u 20.00 u 09.00 u 09.00 u 14.30 u, 19.00 u, Toon Thielen, overl. ouders Houwen-Jacobs, Wim Pluk,overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Wim Heidens, Sjeng v.d. Pasch, overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, Jeu Arts, Giel Vennekens enechtgenote en wederzijdse familie. (Koor Harmonie) Antoon Janssen Eucharistieviering, gevolgd door Maria-processie rondom de kerk; predikant: Pater van Hoorn van Thorn. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Verheggen en Hendrina van Haeren, overl. ouders Volleberg-Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weys, Deken Loonen, Piet Litjens, Ouders Verste gen-Hoeben, broers en zus, Piet Camps en Gerarda Vermeulen, Mina Derkx, overl. ouders Hendrix-Geurts, Lies Janssen-Wolters. (Gem. koor, Harmonie, Gilde van geysteren). Uit dankbaarheid Kringbedevaart L.V.B. Tot zekere intentie Harrie Claessens Bedevaart Schuttersveld Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Koor Oere Toe) 99

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4