Agenda 23 april Kindermiddag O.V.B. 24 april Spelenmiddag voor groep 3 t/m 5, de Aide Beek 26 april Rommelmarkt harmonie 28 april Demonstratie zijdeschilderen, O.V.B. 3 mei Eerste H. Communie 8 mei Zwemmen voor de jeugd van 8 t/m 16 jaar, de Aide Beek 17 mei Mariaprocessie 19 mei Lezing door Dhr. Berber: Huipaktie kerk in nood, O.V.B. 24 mei Stratenvoetbaltoernooi, V.V. Oostrum 24 mei Familiekorfbaltoernooi, K.V. Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aan de ouders van de Leerlingen van de Maria Basisschool te Oostrum, Geachte Ouders, Vorig jaar op de jaarvergadering konden wij mededelen dat er geen nieuwe bestuursleden gekozen behoefden te worden omdat alle zittende leden te kennen hadden gegeven door te gaan. Kort na die vergadering echter lieten 2 bestuursleden, in casu Mevr. E. Schraven (wegens verhuizing per 1-1-1992) en de Heer Q. Paantjes (we gens aanvaarding van een secretariaat per 1-12-1991), weten toch te zullen stoppen. Op het moment van de jaarvergadering speelden de factoren op grond waarvan zij dit besluit namen, nog niet. Mevrouw Schraven is inmid dels gestopt, de Heer Paantjes zal stoppen zodra er een opvolg(st)er is. Hierdoor zijn er in het bestuur van de oudervereniging twee vacatures ontstaan, waarin wij thans z.s.m. willen voorzien. Daartoe zijn er vanuit het bestuur twee personen reeds benaderd, die beiden te kennen hebben gegeven wei te voelen voor een functie in het bestuur van de oudervereniging. Wij willen echter ook anderen die wellicht daarin interesse hebben de gele genheid geven zich daarvoor op te geven. Daarom vragen wij U bij deze, indien U interesse hebt in een functie in het bestuur van de oudervereniging, zich daarvoor schriftelijk vóór 27 apil a.s. op te geven bij Q. Paantjes, Randenrade 16, 5807 BM Oostrum. De bedoeling is verder dat er op Dinsdag 28 april a.s. aanvang 20.00 uur een algemene vergadering zal plaatsvinden, waarop uitsluitend de verkiezing van de nieuwe bestuurleden zal plaatsvinden. Voor het bijwonen van deze algemene vergadering nodigen wij U hierbij uit. De namen van de kandidaten zullen op deze vergadering bekend gemaakt worden. Het bestuur van de oudervereniging. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5