03 mei: 1e Communie Mariaschool Oostrum 09 mei: Serenade 14 mei: Bestuursvergadering 17 mei: Mariaprocessie 28 mei: 1e Communie de Hommel Limburgse kampioenschappen drumbandsolisten Op zondag 12 april is deze kampioenswedstrijd gehouden te Melick. Deelne mers van ons Tamboerkorps waren Boenma Oostveen enKoen Hermans. Boenma behaalde met zijn optreden in de derde divisie 98 punten. Koen, die deelnam in de jeugddivisie, behaalde 102 punten. Dit was goed voor een gedeelde derde plaats, van harte gefeliciteerd met de bereikte resultaten, iatern Treffen: maandag 20 april wordt het jaarlijks Intern Treffen van onze vereniging gehouden. Aanvang om 11.00 uur in het Gemeenschapshuis. Ook dit jaar weer zijn er diverse optredens van leerlingen, leden van het orkest, Tam boerkorps en de Eikenhofkapel. Programma zie elders in dit blad. ledereen is van harte uitgenodigd om te komen luisteren. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Programma van het Interne Treffen van Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum op maandag 20 april om 11.00 uur in het Gemeenschapshuis. 1. Tamboerkorps 2. Eikenhofkapel Wien bleibt Wien 3. Mariska van Dinther Yesterday 4. Niels Nielen Sef Teeuwen The Little Scot 5. Marco Janssen Three famous melodies 6. Eikenhofkapel Formation Flight 7. Bart Verspaget Gypsy life 8. Erik Schuurmans t Sander Schuurmans Four two four Martine Bonants Dialoque 10. Eikenhofkapel Polka Ze Strani 11. Saskia Janssen Polka time 12. Bart Rouwette Koen Hermans Mars des Matelots 13. Eikenhofkapel Musik ist Trumpf 14. Sjouke Camps Romance 15. Noud van de Mortel Tamboermars no. 7 16. Frank van den Boogaard Rondo in D 17. Boenma Oostveen One little Scot 18. Lia Bom Lennon/McCartney Monti Solomon Charles Ie Thiere Mozart 3 1.

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3