Welke dagen 1e voorkeur 2e voorkeur Inleveren vóór 5 april bij R. Cremers Gildestraat 28. Openingstoernooi 1992. In het weekend van 4 en 5 april hopen we veel van onze leden te ontmoeten op het traditionele openingstoernooi. Op deze manier hopen we weer een aanzet te geven tot een sportief en ontspannend tennisseizoen. Mochten leden hun enthousiasme nog even willen uitstellen dan dienen ze zich af te melden voor Vrijdag 27 Maart, ledereen die zich niet afmeldt wordt ingedeeld en verwacht op het aangegeven tijdstip. Afmeldingen in leveren via onderstaand strookje bij; José Verhaegh, Randenrade 3. Rik Gielens, Binnenhof 23; Piet v.d.Ven, Oosterthienweg 11 of Frans Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 23.0ndergetekende meldt zich af voor het openingstoernooi Naam: Adres: Handtekening: TENNISVERENIGING AFDELING JEUGD- Openingstoernooi. Op zondag 12 april willen wij het nieuwe tennisseizoen voor de jeugd begin nen met het openingstoernooi. Omdat iedereen na de winterpauze natuurlijk weer wil gaan tennissen doen jullie dus allemaal mee. Daarom is opgeven niet nodig, want ieder jeugdlid wordt ingedeeld, ook de nieuwe leden. Als je niet mee wilt of kunt doen moet je je afmelden vóór 1 april anders doe je automatisch mee. Afmelden bij Gonny Wilms of Nelly Grijns. Dorpentoernooi. Op woensdag 22 april wordt het Paastoernooi voor de dorpen gehouden in Oostrum en Ysselsteyn. De deelnemende verenigingen zijn: Ysselsteyn, Oirlo-Castenray, Geysteren, Swolgen, Merselo, Leunen en Oostrum. Voor dit toernooi moetje 2,50 inschrijfgeld betalen bij opgave. Hiervoor krijg je na afloop een herinnering. Wil je meedoen lever dan onderstaand strookje 2,50 in voor 1 april bij Gonny Wilms of Nelly Crijns. 8

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 8