Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Daphne Reintjes, Yvonne Thielen, Ursula Cornelissen, Karlijn Jacobs Zondag 8.30 uur LindaStammen, Marjolein Moraal, Maike Koch, Fieke Basten 10.00 uur Saskia en Bianca Janssen, Lonneke van Asseldonk, Yvonne van Arsen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vastenaktie van Kinderen voor Kinderen Het thema van de Gezinsmis van zaterdag a.s. luidt "Over Vasten gespro ken". De kinderen zullen ons daarin vertellen dat het vroegere vastentrommeltje - het snoeptrommeltje - bij de overgrote meerderheid tot het verleden behoort. Maar daarvoor is nu in de plaats gekomen: het vastenspaarpotje, waarin geld voor kinderen in de Derde Wereld. Laten we het niet bij woorden laten, maar de daad bij het woord voegen. Daarom zal er onder die H.Mis zaterdag de kinderen gelegenheid geboden worden - geheel vrijwillig natuurlijk om hün vastenoffertje, iets uit hun spaar potje, mee te brengen voor kinderen in de Derde Wereld, en wel voor die vele, zwaargehandicapte kinderen van onze Oostrumse zuster Truus Lemmens die onder bijzonder moeilijke omstandigheden werkzaam is in Pakistan. De kinderen worden na de voorbeden uitgenodigd zelf hun vasten offertje te deponeren in de busjes of mandjes die op de communiebanken staan. Het lijkt me goed om kinderen die het nog zó goed hebben, nu al te stimuleren om iets van hun overvloed, iets van henzelf, af te staan aan kinderen die zo geweldig veel te kort komen. We hopen dat vele kinderen meeleven met die stakkerdjes van zuster Lemmens, iedere bijdrage uit het hart is welkom, het gaat om het hart dat men voor anderen heeft. De op brengst van deze kinderbijdrage zal gevoegd worden bij de opbrengst van de jaarlijkse grote vastenaktie die ook bestemd is voor zuster Truus Lemmens en die zoals ieder jaar, weer verzorgd wordt door de leden van onze Karnavalsvereniging; daarover meer in het volgend nummer van ons Oostrums Weekblad. Uw pastoor Reuma - fonds De kollekte voor 't reumafonds heeft 1150,- opgebracht. ledereen hartelijk dank daarvoor, in 't bijzonder de kollektanten van de L.V.B. 4 -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-q-q-q-q-q.q.q_q.q_q_q_q_q_0_q_0_0_0_0_

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4