limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Donderdag 26 maart a.s. 20.00 uurgemeenschapshuis. Uitleg over nieuwe verkeersregels en -borden door de politie van Venray. Donderdag 9 april a.s. is ons jaarlijks uitstapje. We vertrekken om 08.00 uur richting Brugge, waar we na een koffiestop om 11.30 uur aankomen. Na de -^grachtentocht zijn we tot 16.30 uur vrij om Brugge te bezichtigen of te winke len. Op de terugreis hebben we in Someren een diner. Om ±21.15 uur zijn we weer in Oostrum. De kosten bedragen 54,- per persoon. Opgave bij B. Direks, tel 81096 tot 27 maart. Dames denk aan Geldig Paspoort (Na 1 april verplicht). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- P* KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Na al enkele keren te zijn uitgesteld is de jaarvergadering van de Kath. Bond van Ouderen afdeling Oostrum nu vastgesteld op woensdag 25 maart om twee uur in het Gemeenschapshuis. Het bestuur hoopt op die middag de agenda af te werken zoals die aan de leden is toegezonden. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Hengelsportvereniging 't Alvertje", Oostrum Woensdag 11 maart is de laatste m3 zand van de uitbreiding van de visvijver "Het Wanssumse Ven" in Oostrum weggereden. Om met het beheers- en inrichtingsplan te kunnen starten is het dringend noodzakelijk dat de enquêteformulieren bij de bstuursleden worden terug bezorgd. Maandag 23 maart is de jaarvergadering in zaal van Dijk te Oostrum. Naast de gebruikelijke jaarstukken komt ook het beheers- en inrichtingsplan van de gehele visvijber aan de orde. Op 25 april en 2 mei zijn de selectiewedstrijden voor het Ned. Kampioen schap. Willen de deelnemers zich vóór 28 maart opgeven bij P. Kunen, tel. 077 - 662920. '9ëslot®°

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5