Agenda 26 mrt. Uitleg nieuwe verkeersregels en -borden, L.V.B. 30 mrt. Volleyen O.V.B. tegen L.V.B. 2 april Voorjaarsvergadering V.V. Oostrum 4 april Kienen t.b.v. de harmonie 7 april Uitstapje O.V.B. 9 april Uitstapje L.V.B. 10 april Kienen ADOR 11 april Oud ijzer aktie V.V. Oostrum 12 april Intern treffen harmonie 23 april Kindermiddag O.V.B. g£6 april Rommelmarkt harmonie %8 apill Demonstratie zijdeschilderen, O.V.B. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 21-29 maart Zaterdag 19.00 u ^Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u Dinsdag 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u Vrijdag 09.00 u Overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Sjeng v.d. Pasch, overl. ouders de Kleijn-Herregraven, overl. ouders Haegens-van Lin, overl. ouders Vermeulen- Morrees en dochter Truus, Wim Pluk, levende en overl. leden van de vereniging "Aide Beek", Hendrica Vennekens-Verschuren en echtgenoot, overl. familie Madou-v.d. Eisen, Lena Camps-Driessen, uit dank baarheid, Toon Thielen (namens de buurt), Harrie Claessens (namens Gildestraat en Watermolenstraat), Nel Linskens-v.d. Berg (namens de familie), Jan Cornelissen (namens vrienden), Bert Egelmeers, (Koor Harmony). Antoon Janssen, uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum voor haar wonderbare bescherming. Jaardienst Harry Thuijls, Anna Poels-Janssen, Harry Valckx en overl. familie, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, Toon Thielen (namens L.L.T.B.), (Gem. Koor). Tot zekere intentie. Gest. jaardienst Willem Jenneskens. Hanneke van Arsen-van Soest, voor de levende en overl. leden van de oudervereniging. Gest. jaardienst Michel Jacobs en echtgenote. Piet Direks. 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3