Bij deze nodigt het Kerkbestuur en het bestuur van Stichting Gemeenschap shuis u uit voor deze Parochie-vergadering op donderdag 12 maart a.s. Wij rekenen graag op een goede opkomst. Het R.K. Kerkbestuur van Oostrum Stichting Gemeenschapshuis Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Stille Omgang Noord-Limburg-Stille Omgang Nrd-Limburg. In de nacht van zaterdag 21 maart op zondag 22 maart wordt dit jaar de Stille Omgang te Amsterdan gehouden. Ook dit jaar trekken ongeveer 500 vrouwen en mannen uit Noord-Limburg en Noord-Brabant gezamenlijk naar Amsterdam voor de nachtelijke Stille Omgang. Hierop aansluitend is er een plechtige Eucharistieviering in de kerk van de Krijtberg aan het Spui. De intentie van dit jaar verwijst naar de toestand in het Oosten van Europa en luidt: "Dat de volkeren van Europa zich in Christus verbonden voelen". Autobussen doen alle plaatsen, dus ook Oostrum aan. De bus vanuit Oost rum vertrekt vanaf de kerk om 20.35 uur. Om 21.30 uur is in Cuyk een Plechtig Lof en vandaar gaat men gezamenlijk naar Amsterdam. Omstreeks middernacht is na aankomst in Amsterdam een koffie-pauze in de Beurs. Hierna volgt de Stille Omgang met aansluitend een Plechtige Eucharistie viering in de Krijtberg aan het Spui. Vervolgens een korte koffie-pauze. Omstreeks 4 uur vertrekt men weer naar huis zodat eenieder omstreeks halfzeven weer thuis is. De buskosten inclusief twee gratis koffie bedragen f 25,—. Buskaartjes en eventuele verdere informatie verkrijgbaar bij Fr. Schelbergen, Mgr. Hanssenstr. 35, Oostrum tel. 04780-81967. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Paardenverzekering A.S. Dinsdag 10 April om 20.30 uur Ledenvergadering. Het Bestuur. Attentie: Attentie: Attentie: Attentie: Attentie: Attentie: Vanaf maandag 9 maart a.s. moet de kopij voor het Oostrums Weekblad weer ingeleverd worden op Mgr. Hanssenstraat 44, cd (dus niet meer op Hatendonkstraat 7)5 Wilt U hiermee rekening houden De redaktie 10

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 10