Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 1-9 februari Zaterdag 19.00 u. Martin Moorrees en Wim Versleijen, Jan Bernaerts, Nel v.d. Berg-Linskens, overl. ouders Janssen-Peeters en Lies Janssen-Wolters Zondag 08.30 u. Arnold Jans ^aandag Sjinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 10.00 u. Piet Janssen, overl. oudaers Hendrix-Geurts, overl. familie Kleuskens-Thoone, Jac. v.d. Munckhof, overl Pater Evers, Toon Thielen Koor Harmony 09.00 u. Tot zekere intentie 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Eerste Frans Poels en echtgenote Jaardienst Hendrica Vennekens-Verschuren en echtgenote Voor een goede uitkomst vrijdag van de maand 09.00 u. Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen Zaterdag 19.00 u. Sjang Joosten en Maria Joosten-Camps Misdienaarsbeurten 19.00 u. Ursula Cornelissen, Yvonne Thielen, Nicole van Osch, Daphne Reijntjes 08.30 u. Mark van Dijk, Erik Schuurmans, Bart Rouwette, Sander Janssen 10.00 u. Gwenda Nielen, Bianca en Saskia Janssen, Yvonne van Arsen Memisa-collecte In dit weekend in alle H.missen collecte voor Memisa Op het gebied van de gezondheidszorg in de Derde Wereld is er veel be reikt. Dankzij voorlichtingsprogramma's is in veel landen van de Derde Wereld bijvoorbeeld de kindersterfte gedaald. Dankzij Uw bereidwillige steun heeft Memisa financiële steun kunnen geven aan duizenden aanvragen om medische hulp. Omdat het werk van Memisa moet blijven doorgaan, omdat nog vele mensen in de Derde Wereld blijven rekenen op onze steun, durven wij ook dit jaar Zaterdag Zondag 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3