Karnevalsvereniging De Karklingels zitting 1992 \OOSTRUM/ Afgelopen vrijdag en zaterdag 10 en 11 januari hebben de Karklingels van hun jaarlijkse zittingsavonden kunnen genieten. Het programma bood voor elk wat wils. Beide avonden werd het publiek door de Eikenhofkapel al met muziek opgewarmd voordat prins, vorst, nar, en raad van elf het podium bestegen. De Pierottengarde uit Venray liet zien dat ondanks 2 zieke collega's er nog best wel te dansen viel. Oere Toe had een goed programma - met leuke liedjes. Joekskapel Ut Göt kwam als bejaarden hun beklag doen over het wegvallen van de avond voor ouderen. Nieuwe en frisse nummers werden door hun de zaal ingespeeld. Een nieuwe Oostrumse groep was Now Èn .Deze vier jongens die als zwervers hun buut brachten spuiden op alle mogelijke manieren hun kritiek. Een moedig maar geslaagd optreden. Neutjes Rang bracht veel kijkwerk. Er gebeurde dan ook veel op het podium wat zeker de moeite waard was om te zien en ook nog erg humoristisch. De Bretelboys zongen komische liederen en probeerden de zaal in stemmind te brengen voor Frank Schreyen die als klein Nölleke even haarfijn uit de doeken kwam doen hoe de familie in elkaar stak. Over het geheel gezien kunnen we konkluderen dat de zittingsavonden geslaagd zijn. Natuurlijk mogen we niet vergeten te melden dat onze eikenhofkapel de gehele avond voor vrolijke muziek zorgde. prinsenbal 1992 Op zaterdag 25 januari zal Prins Peter 1 ontheven worden van zijn functie als heerser en zal de nieuwe Prins bekend worden gemaakt. Denkt men te weten wie de nieuwe Prins wordt van Oostrum dan kan men zowel bij Cafe- zaal van Dijk als het Allemanscafé meedoen met het prinsraden; kosten ƒ1 per ingevulde naam. - -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Donderdag 16 januari jaarvergadering. We beginnen met H. Mis om 19.30 uur in de parochiekerk. Hierna gaan we naar het gemeenschapshuis voor de jaarvergadering met na de pauze kienen. DAMES DENK AAN DE CONTRI BUTIE 35,-. limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. 6 geslote0 KARKLINGELS OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6