op straat. Kerk in Nood steunt een Salesiaans project, waar deze kinderen opgevangen worden en een opleiding krijgen om weer de maatschappij in te kunnen. Zo zijn er nog talloze projecten die onze steun nodig hebben. Financiële steun en ook de steun van Uw gebed. Want gebed is even hard nodig als materiële hulp. Een mens leeft immers niet alleen van brood alleen. Kerk in Nood vraagt ook om Uw adres. Zo ontstaat er een band die zo hard nodig is voor de vervolgde christenen. U ontvangt dan gratis informatie, die U tot gebed en daadwerkelijke hulp kan inspireren. Want dat is wat de Kerk in Nood nodig heeft. Attentie: »5eH. Mis tot intentie van L.V.B. vanavond - donderdag 16 januari - is niet "'om 19.00 uur, zoals vermeld in het vorig nummer van het Oostrums Week blad, maar om 19.30 uur. Uw pastoor. P.S. De collecte in de offerbus van de kerk voor het "Kerstgeschenk" voor zuster Truus Lemmens heeft opgebracht f. 1.220,-. Hartelijk dank aan alle gevers. Aktie Kerkbalans 1992. In de weken van 12 t/m 18 januari en van 19 t/m 25 januari wordt de lande lijke Aktie Kerkbalans 1992 gehouden. Ook onze parochie sluit zich bij deze aktie aan. In de week van 12 tot 18 januari zal een twintigtal vrijwilligers uit onze parochie een gesloten enveloppe bij u bezorgen, met daarin o.a. een verzoek tot deelname voor 1992 alsmede een retour-enveloppe. In de week van 19 tot 25 januari zullen deze zelfde mensen de gesloten retour-enveloppe weer bij u ophalen. Wij willen u vriendelijk vragen deze enveloppe gereed te leggen, u zult daarmee onze vrijwilligers zeer terwille zijn. ^Inmiddels is het jaar 1991 afgesloten. Met voldoening mag worden vastge steld dat ook 1991 financieel een goed jaar is geweest, waaruit nadrukkelijk een grote betrokkenheid bij het plaatselijke parochie-gebeuren mag worden geconcludeerd. Met opnieuw ieders daadwerkelijke hulp en betrokkenheid in 1992 mag ook dit jaar in vertrouwen tegemoet gezien worden. De jaarlijkse parochievergadering zal in 1992 gehouden worden op donderdag 12 maart a.s. In deze vergadering zal het kerkbestuur verantwoording afleggen over het gevoerde beleid en zal bespreking plaats vinden van de jaarcijfers 1991Tezijnertijd zullen we daar in dit Weekblad uitvoerig op terugkomen. Kerkbestuur en Financiële Commissie van de Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5