Kerkdiensten O.L Vrouw geboorte Parochie Oostrum 18-26 januari Zaterdag 19.00 u. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zeswekendienst Nel v.d. Berg-Linskens, Gerrit Hermsen en overl. familie Hermsen-ten Haaf, overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, Sjeng v.d. Pasch, Peter Camps, overl. ouders Camps- Jeuken, Wim Pluk, Wim Heidens, Herman Bruggeman, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie. (Koor Harmony) 8.30 u. Jaardienst Jan v.d. Berg, Arnold Jans.Antoon Janssen 10.00 uur Jean Potten. 9.00 u. 9.00 u. 9.00 u. 9.00 u. 9.00 u. 19.00 u. (Herenkoor) Tot zekere intentie Voor 'n zieke Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Tot zekere intentie, jaardienst Hendrica Vennekens Verschuren en echtgenoot. Voor 'n goede uitkomst. Anna Poels-Janssen, Bair van Dijk. Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Daphne Reijntjes en Bianca en Saskia Janssen, □zette Janssen. Zondag 8.30 u. Mark van Dijk, Roel Kessels, Bart Rouwette, Gijs Wijdeven. 10.00 u. Gwenda Nielen, Bianca Camps, Yvonne van Arsen, Linda Stammen. Kerk in Nood/Oostpriesterhulp bezoekt onze parochie. In dit weekend zal in onze parochie gepreekt en gecollecteerd worden voor de Kerk in Nood/Oostprieserhulp. Deze internationale katholieke hulp organisatie steunt al meer dan 40 jaar vervolgde en bedreigde christenen in alle delen van de wereld. In Oost-Europa, waar de vervolging vrijwel geheel tot het verleden behoort, heeft de Kerk veel steun nodig om - na veertig tot zeventig jaar van ondergronds bestaan - weer normaal te kunnen functione ren. In Zuid Azië wordt de kerk nog steeds vervolgd, bev. in Vietnam, waar nog steeds bootvluchtelingen vandaan komen. De opvangkampen in o. a. de Filippijnen schreeuwen om onze hulp. In Brazilië wonen miljoenen kinderen 4

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4