f Vrijdag 09.00 u Voor een goede uitslag Zaterdag 19.00 u Jaardienst Mia Hermans-Voermans, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zondag 5 januari 08.30 u Kim Hermans, Ursula Cornelissen, Bianca en Saskia Janssen 10.00 u Yvonne Thielen, Nicole van Osch, Daphne Reijntjes, Yvonne van Arsen Attentie!!! Op eerste Kerstdag (25 december) is er maar één H. Mis en wel om 10.00 uur. Deze wordt opgeluisterd door ons koor Harmony. Kerstgeschenk voor Zuster Truus Lemmens leder jaar hebben de mensen van Oostrum, het geboortedorp van zuster Truus Lemmens, haar nog een vorstelijk Kerstgeschenk kunnen aanbieden, in de vorm van een bedrag aan geld, dat aan haar persoonlijk wordt over handigd en dus in zeer goede handen is. Als we allen wat bijdragen, naar ieders vermogen, kunnen we ook dit jaar weer een mooi bedrag aan zuster Lemmens overmaken en kan zij haar stakkers, haar kinderen, zo'n tweehon derd, weer blij en gelukkig maken. U kunt Uw bijdrage storten in het offerblok achter in de Maria-kapel. Niet vergeten!!! Hartelijk dank. Oudejaarsavond Op Oudejaarsavond - dinsdag 31 december - is er ook een avondmis om 19.00 uur, opgeluisterd door ons koor Harmony. Laten we het jaar 1991 goed afsluiten en God danken voor al het goede dat Hij ons schonk, en voor de kracht die Hij ons schonk om tegenslagen en moeilijkheden te kunnen f overwinnen. Boeteviering In de H. Missen van zaterdag 21 december en zondag 22 december zal een boeteviering verwerkt worden als voorbereiding op het feest van Kerstmis. Mogen wij U allen verwachten? Als we eerlijk zijn zullen we toch wel moeten bekennen dat we allen wat goed te maken hebben tegenover elkaar en tegenover God. Laten we nu we de mond vol hebben over vrede in de wereld en vrede met elkaar er ook openlijk voor uitkomen dat we vrede willen met elkaar; het is de enige en beste voorbereiding op een echt Kerstfeest. 8

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 6