uitverkiezing. Daarom willen zij, zoals blijkt uit het geboortekaartje, hun kind zonder er zelf van bewust te zijn en voordat het zelf iets heeft kunnen preste ren, door het doopsel al heel dicht brengen bij de BRON VAN HET LEVEN om het nu al te overladen met Goddelijke geschenken, met Goddelijke genaden, want dat is toch de betekenis van het doopsel. Leo en Riet, van harte gefeliciteerd met jullie tweede zoon, met ERIK. Moge ERIK voor jullie 'n kostbaar geschenk blijven, moge hij veel zon en warmte bij jullie in huis brengen en moge ERIK zelf temidden van jullie een heel mooi leven tege moet gaan. Onze beste wensen voor jullie allen. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Carnavalsmarkt te Leunen Zondag 8 december a.s. wordt te Leunen in het gemeenschapshuis "De Brink" een carnavalsmarkt georganiseerd. De aan vang is 10.30 uur en het slot rond 16.00 uur. De markt is voor eenieder die op carnavalsgebied iets heeft te verkopen of iets wil kopen. Het gaat dan hier met name om carnavalskostuum(s), kleding van groepen, muziekinstrumenten, carnavals wagens etc. etc. Bij het aanbieden van de grotere zaken gelieve men kontakt op te nemen met de organisatie. Deze is in handen van de Vorstenraad, een overkoepelende vereniging van de gezamenlijke Venrayse Carnavalsverenigingen. Tel. 04780 - 81184 en 04780 - 84114. Tijdens deze markt zal Albert Martens zijn uitgebreide kollektie carnavalsonderscheidingen tentoonstellen. Tevens zullen 'n 3-tal joekskapellen uit Leunen, Ysselsteyn en Oostrum voor een carnavaleske sfeer zorgen. Tot ziens op 8 december in Leunen!!!!!!!!! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Op dinsdag 10 december a.s. om 20.00 uur komt mevr. Joke van Gelder in het gemeenschapshuis een demonstratieavond verzorgen over het verwer ken van nieuwe soorten groenten en fruit. Vaak zien we vreemde groente en fruitsoorten in de winkels liggen en weten we niet wat we hiermee kunnen 7 O ff i

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 7