Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 7-15 december Zaterdag 19.00 u. Overl. familie Fleurkens-Broeks, jaardienst overl. familie Claessens-Drabbels, overl. ouders Janssen- Peeters, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Ger Janssen, Arnold Jans Gest.. jaardienst overl. ouders Hulsman-Jansen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor) Overl. ouders Jenniskens-Heldens Piet Fleurkens Gest. jaardienst Hubertus Janssen en Wilhelmina van Dijk Voor de genezing van een zieke, tot zekere intentie Tot zekere intentie 19.00 u. Overl. ouders Moorrees-Custers, uit dankbaarheid, overl. familie van Asseidonk-Steenbergen, Wim Heidens, Jeu Arts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, overl. ouders Vermeulen-Moor- rees en dochter Truus (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Sander en Erik Schuurmans, Bart Rouwette, Sander Janssen Tom en Joep Vaessen, Wim Clephas, Mark van Dijk Saskia Litjens, Véronique Philipsen, Karlijn Jacobs, Lizette Janssen Er is een kindeke geboren... Over enkele weken is dit lied te horen in kerken en huiskamers via radio en televisie. Maar voor Leo en Riet Peters-Claes van Asselberghsstraat 27 heeft dit lied nu ongetwijfeld een bijzondere, aangename klank, Want zij delen ons mede: bij ons, in ons gezin, is ook een kindeke geboren, ons tweede kindeke, een tweede zoon. Leo en Riet zijn met hun gedachten, hun wensen en gevoelens al heel lang bezig geweest met dit mensenkind, waar zij naar verlangden en daarom werd ERIK, broertje van Harald, op 26 no vember dan ook met open armen en 'n blij hart verwelkomd; en ERIK zal dan ook niets te kort komen aan warme liefde en veilige geborgenheid. ERIk is iets "kostbaars" in hun ogen, want zij zijn er zich ook van bewust, dat God dit kind aan hen heeft toevertrouwd om het voor "Hem" voor "God" op te voe den. En als je daar diep en serieus over nadenkt is dat toch 'n geweldige Zondag 08.30 u. 10.00 u. r 6

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 6