Karnavalsvereniging De Karklingels Lidmaatschap Ook dit jaar wordt iedereen in Oostrum de gelegen heid geboden lid te worden van de karnavalsver eniging. Wat houdt dit in? U heeft vrije entree op alle bals, dus zowel de voorbals als de bals tijdens de karnavalsdagen. Tevens heeft U vrije entree op de zitting en de boerenbruiloft (U hoeft alleen van te voren het kaartje af te halen). Het lidmaatschap kost U 30,00 per jaar. Bent U geïnteresseerd? Neemt U dan kontakt op met Theo Theeuwen, tel. r 80109 of Jos Martens, tel. 10928. De prijzen voor niet-leden zijn: Prinsenbal, Aldewieverbal en de 3 bals tijdens de karnaval: 5,00 p.p. Entree zitting: 12,50 p.p. Entree Boerenbruiloft: 4,00 p.p. Liedjesmiddag Op 17 november vindt de jaarlijkse liedjesmiddag plaats. Er hebben zich weer 6 kandidaten gemeld om te strijden voor de Oostrumse schlager 1992. Natuurlijk zouden wij ook U graag willen begroeten op deze middag. De opening vindt plaats om 15.00 uur maar de EIKENHOFKAPEL speelt reeds vanaf 14.30 uur. Contributie A.s. zaterdag 9 november zullen de leden van de Raad van Elf weer rond gaan om de contributie a 30,00 p.p. op te halen. U kunt ze vanaf 11.00 uur verwachten. Zorgt U ervoor dat U thuis bent of dat iemand ons kan helpen. B.v.d. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 1e Carnavalsmarkt te Leunen Op zondag 8 december a.s. wordt vanaf 10.30 uur tot 16.00 uur voor de eerste keer een CARNAVALSMARKT gehouden in het gemeenschapshuis te Leunen. De organisatie is in handen van de Vorstenraad. Dit is een overkoepelend orgaan waarbij, op één na, aile carnavals vereniging in de Gemeente Venray zijn aangesloten. Deze markt is bedoeld voor iedereen die op carnavalsgebied iets heeft te verkopen of wil kopen. Wij denken dan aan 8 Pi Sn KARKLINGELS OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 8