waarin de educatie (zwemles) en de recreatie optimaal tot uitdrukkinq kan worden gebracht. De nieuwe accommodatie is thans bijna gereed. De laatste werkzaamheden worden thans uitgevoerd. Op 11 november a.s. wordt het zwem-, squash- en recreatiecentrum "de Sprank" vervolgens geheel in gebruik genomen. Vooruitlopend op deze datum zullen week 44 en 45 reeds benut worden om het elementaire zwemmen, waaronder het schoolzwemmen, te "verhuizen". Deze verhuizing zal de eerste les wat aanpassing vragen van personeel en kinderen maar zeer spoedig zullen ze zich letterlijk ais een vis in het water voelen. Onderbouw: groep 1 t/m 4 Groep 1-2: De kinderen zijn weer aan het zwemmen in het watergewenningsbad. Over de kinderen met zwemwratjes willen we even het volgende kwijt: - zijn de wratjes dicht, dan mag het kind wèl zwemmen; - zijn de wratjes open, ontstoken of worden ze aangestipt door de dokter, dan mag het kind niet zwemmen (graag even doorgeven aan de leerkracht). Dit is in overleg met de schoolarts afgesproken. Bovenbouw: groep 5 t/m 8 Groep 6: Sinds kort zijn we gestart met ons eerste projekt. Het gaat over water. Eerst over de sloot en later over droogmakerijen en polders. Ook de "Zuiderzeewerken" en de Deltawerken zullen aan bod komen. 11 November brengen we met groep 6 een bezoek aan de Venrayse Bailonzuilbossen. We gaan er een dagje werken en onderzoekjes verrichten We picknicken daar en worden ondersteund door de opzichter van de bossen van de Gemeente Venray, op wiens uitnodiging we daar zijn. Het zal ongetwijfeld een fijne dag worden. Groep 7: Thema's "de natuur" en "aardrijkskunde" periode: tot januari* Aardbevingen Gebergtevorming Vulkanisme Topografie: "Bergen in Europa" Projekt "de Rusteloze Aarde" Verwering en Erosie Sneeuw, ijs en water-gletsjers Topografie Europa en hoofdsteden k "Bomen en Bossen" Klein beginnen - kiemplantjes "Suikerfabriek" (over groei van bomen) Nieuw blad en oud blad

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 6