19.00 uurAns v.d. Sanden-Basten, Math en Marco Basten, Pierre Jacobs, Martin Moorrees, Wim Versieyen en alle overledenen van dit jaar. (Herenkoor). Misdienaarsbeurten: zaterdag 19.00 u Monique Janssen, Lizette Janssen, Saskia en Bianca Janssen. Zondag 08.30 u Linda Stammen, Marjolein Moraal, Maike Koch, Fieke Basten. 10.00 u Callista Smedts, Kim Hermans, Karlijn Jacobs, Yvonne Thielen. 15.00 u Saskia Litjens, Veronique Philipsen, Daphne Reijntjes. Allerzielendienst. Zondag a.s.- 27 oktober in de namiddag om 3 uur Allerzielendienst in de kerk, opgeluisterd door onze Harmonie en ons Gemengd Koor. Daar bege ven we ons processiegewijze naar ons kerkhof "Trans Cedron". Bij de grot zal onze Harmonie nog een afscheidsgroet spelen, gevolgd door het "In Paradisum" gezongen door ons Gem. koor. Daarna kunt U Uw familiegraven bezoeken. De rijkdom van 'n kind en de verantwoordelijkheid voor 'n kind Wat zou onze wereld zijn, wanneer er geen kinderen zouden zijn? Hoe verlaten, stil en leeg is al 'n straat waar geen kinderen meer spelen? Wat 'n weelde, wat 'n rijkdom, zijn kinderen in 'n gezin! Wat 'n wonder is de ge boorte van 'n kind! Wat 'n geluk voor 'n kind dat ouders heeft die open stonden voor dit wonder, die echt naar 'n kind, 'n tweede kind, verlangd hebben, voor wie de pijn en offers die dat met zich meebracht niet geteld werden en volledig vergeten zijn, als ze hun droomkind, waarnaar ze verlan gend hebben uitgezien, voor het eerst in handen mogen nemen voor 'n hartelijk welkom. Hier zullen Guus en Gerrie Pelzer-Claessens, Hatendonkstraat 10, het volkomen mee eens zijn. Zij werden 15 oktober stil bij het wonder van de geboorte van hun tweede kind, een zoon, Dave, broertje van Milou. En als ouders 'n kind als 'n wonder, 'n kostbaar geschenk van God zien, die dat kind aan hun liefdevolle zorgen heeft toevertrouwd, dan willen zij dat kind dan ook het allerbeste meegeven wat ze mee kunnen geven. Ouders dragen als vanzelf hun levensvisie over op hun kind. En wat zij in hun eigen leven als allerbelangrijkste waarde vinden, willen zij hun kind niet onthouden. Op grond van hun geloofsovertuiging laten Guus en Gerrie dan ook hun tweede kind "Dave" dopen. Want het doopsel is een geschenk 5

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 5