Moge REIN jullie gelukkig samenzijn nog versterken en een kostbaar ge schenk voor jullie blijven, en moge REIN zelf een heerlijke toekomst tege moet gaan temidden van jullie. Onze beste wensen voor jullie allen, Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kankerbestrijding De kollekte voor de kankerbestrijding heeft dit jaar 1.290,50 opgebracht. Hiervoor iedereen bedankt, vooral de kollektanten dames O.V.B. en L.V.B. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kollekte Prinses Beatrix Fonds In de week van 15 t/m 21 september 1991 houden de leden van Katholieke Bond van Ouderen een kollekte ten bate van het Prinses Beatrix Fonds. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames, de gym is weer begonnen. Iedere maandag van 20.30 tot 21.30 uur in de gymzaal. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Donderdag 19 september a.s. om 20.00 uur komt mevr. Krouwel in het gemeenschapshuis een informatie-avond verzorgen over het onderwerp "^"Wat eten we vandaag". Onze grootmoeders hoefden niet lang na te denken om een warme maaltijd samen te stellen. Het hoofdbestanddeel was aardap pelen en de keuze van voor- en nagerechten was ook beperkt. Op onze dagelijks terugkerende vraag wat eten we vandaag kunnen we nu een keuze maken uit een groot aanbod van levensmiddelen en kant- en klaarprodukten. Desnoods toveren we het hele diner op tafel uit blik, pak of diepvries. Maar zijn deze produkten nu goed voor onze gezondheid? Wat zit erin? Begrijpt u de informatie, die op het etiket staat? Op deze en vele vragen krijgt u in deze lezing "pasklare" antwoorden o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Paardertverzekering Oostrum, woensdag 18 september n.m. Paardenschatting. Het bestuur. limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. 5

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 5