Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, Jeu Arts, overl. ouders Poels-Aben, Harry Thuijls, jaard. Hendricus Verrijdt, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor "Harmony") Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u Saskia Litjens, Veronique Philipsen, Callista Smedts, Karlijn Jacobs Zondag 08.30 u Sander en Erik Schuurmans, Tom Vaessen, Jip Swinkels 10.00 u Kim Hermans, Ursula Cornelissen, Yvonne Thielen, Daphne Reijntjes Dinsdag 17 september 19.30 u Lisette Janssen, Gwenda Nielen Attentie Dinsdag 17 september om 19.30 uur Eucharistieviering voorde O.V.B. Blijdschap om iets geweldig moois! Jacqueline en Piet Fleurkens, van Jofferspas 12, zijn op 7 septemberweer vader en moeder geworden van een derde kind, en ze houden het voorlopig nog maar bij jongens, want REIN is nu hun derde zoon, broertje van Peter en Stef. Het kan niet anders of er gaat dan ook heel wat door je heen, dat je niet in woorden kunt weergeven zo klein en toch zo groots wat geweldig ons eigen kind. Uit de liefde van man en vrouw ontstaat leven, het ontwikkelt zich in de moederschoot. Het begint als een onzichtbaar klein vruchtje en groeit uit tot een klein mensje. En dat alles zonder dat er iemand aan te pas komt. En het is niet alleen maar een lichaam, maareen bezield lichaam. Zij hebben dat zo juist vertolkt op het geboortekaartje: "Niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is! Het leven is een wonder. Dit kindje heeft iets met God te maken. God legt nu de toekomst van jullie kind, maar ook Zijn kind, in jullie handen. Een heerlijke uitverkiezing maar ook een geweldige opgave dat God ook dit kind, REIN, weer aan jullie zorgen toevertrouwt. Jacqueline en Piet, mogen jullie erin slagen om Gods verwachting omtrent dit kind in vervulling te doen gaan, zodat REIN een mens wordt om van te houden. Jacqueline en Piet, van harte proficiat met jullie nieuwe, echte rijkdom, met jullie derde zoon, met REIN.

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4