Hallo jongens en meisjes van jong tot oud Zoals jullie hebben gelezen in de agenda van het Oostrum's Weekblad wordt in het weekend van 31 augustus en 1 september een junior-seniortoernooi georganiseerd. De opzet is als volgt. Het juniorlid vraagt een seniorlid van onze vereniging samen met hem/haar deel te nemen aan dit toernooi. Het seniorlid mag niet je vader of moeder zijn. Bij de indeling wordt met name met de leeftijd en ervaring van het juniorlid rekening gehouden. Opgave van het juniorlid met de door hem/haar gevraagde senior bij een van de toernooicommissieleden. We hopen op een goede opkomst. Opgave vóór 26 augustus 1991 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- is het kerkdorpen-toernooi te Merselo. Aanvang wedstrijden 12.00 uur!!! Twee teams zullen hieraan deelnemen, pupillenteam en aspirantenteam. Op dinsdag 20 augustus 1991 beginnen de buitentrainingen weer. Dan zal met de leden nog contact opgenomen worden over 't bovenstaande toernooi. Op zondag 25 augustus 1991 is het toernooi te Lottum. Alle teams, behalve de pupillen, waren opgegeven voor dit toernooi. ATTENTIE: Door gebrek aan belangstelling van recreantenteams, kunnen wij als recreanten niet meedoen! JAMMER!!! Verzoek Als je zeker niet kunt deelnemen aan het toernooi te Lottum verwachten we dat je je tijdig zult afmelden bij: Marie-Elle Deenen, tel: 04784 - 2447 (na 18.00 uur) of Trudi Tonnissen, tel: 04780 - 10840 (na 18.00 uur). 5 TENNISVERENIGING OOSTRUM KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 5