Zaterdag 19.00 u. Willem Janssen en Gertrudis Janssen-Janssen en overl. kinderen Jo en Lambert en kleinkinderen Gonnie en Lambert, Bair van Dijk, Piet Direks, Herman Reijnders Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Jorn Rongen, Sander en Erik Schuurmans, Tom Vaessen. Zondag 08.30 u. Irene Camps, Monique Janssen, Kim Hermans, Urseia Corneiissen. 10.00 u. Yvonne Thielen, Nicole van Osch, Daphe Reijntjes, Astrid Heiling Vakantie! De boog kan niet altijd gespannen zijn. Een mens die nooit tijd heeft om zich te ontspannen, om te rusten, die onderkomt. En de stress en het lawaai in onze tijd, in onze wereld, is zo groot geworden, dat wij nog meer behoefte hebben aan rust en ontspanning. Ik hoop dan ook dat de vakantie voor U allen 'n tijd mag zijn van rust en ontspanning. Want als je doodmoe terug komt van 'n vakantietrip, dan heeft dat weinig te maken met vakantie. Wat betreft het kerkgebeuren gedurende de vakantie: we proberen alles zo goed mogelijk doorgang te laten vinden in de kerk, maar we zullen wel af en toe vaste medewerkers missen. Ook ons gemengd koor en onze misdie naars zullen gedurende de vakantie niet in volle sterkte kunnen optreden, zij hebben ook recht op vakantie. Persoonlijk breng ik mijn vakantie door in Oostrum, ik blijf dus iedere dag voor U allen bereikbaar, mogelijk vlieg ik er 'n dagje uit. Mocht U mij toevallig niet kunnen bereiken, dan kunt U altijd kontakt opne men met onze kerkmeesteres, Odalies Janssen, Witte Vrouwenstraat 9, tel. 85716, zij weet waar ik dan verblijf. De diensten in de week en in het week end blijven normaal doorgang vinden alleen zal er gedurende de school vakantie niet gepreekt worden en daar zal wel niemand geen bezwaar teg^ A hebben. Laten we ook in de vakantie, waar we ook verblijven, tijd vinden voor God en de kerk. Een "DANK U AAN GOD" voor al het fijne waarvan we mogen genieten. Het kan onze vakantie vreugde alleen maar vergroten. Ik wens U allen 'n heerlijke vakantie in Oostrum of elders: mooie en ontspan nen dagen, en aan hen die wegtrekken uit Oostrum ook nog 'n goede reis en 'n behouden thuiskomst. Met vreugde en dankbaarheid verwelkomd! OOk deze week weer vreugdevol nieuws. En het komt van de Stationsweg 144, van Stef en Petra Peeters-Vermeulen. Een kind dat al zo lang leefde in hun gedachten. 6

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 6