PICKNICK VOOR OUDEREN 1991 Dit jaar heeft de picknickcommissie de jaarlijkse picknick in Venray georgani seerd op woensdag 17 juli 1991in de tuinen van het verpleeghuis Beuken rode. De picknick kan door alle ouderen in de gemeente Venray bezocht worden. Deze gezellige activiteit stelt U wellicht in de gelegenheid weer eens wat vrienden van 'vroeger' te ontmoeten of kunt U, genietend van de live muziek van het ouderenorkest uit Sevenum, een dansje wagen op de dans vloer (geen parket). Als vanouds zijn er buiten in de tuinen allerlei kraampjes met spelen en lekkere hapjes opgesteld. Dit jaar heeft de picknickcommissie vor de '5 beste spelers' prijzen ter beschikking gesteld, die aan het eind van de picknickmiddag uitgereikt zullen gorden aan de winnaars. Daarnaast wordt er die middag 2 maal een loterij ^ehouden, waar ook leuke prijzen te verdienen zijn. Loten voor deze loterij zijn op de middag zelf te koop, tevens treft U één lot aan op Uw entree bewijs. U ziet dat de picknick een activiteit is die volop in beweging is. De picknickcommissieleden, bestaande uit vertegenwoordigers van het ver pleeghuis Beukenrode, het verzorgingstehuis Het Schuttersveld, de Katho lieke Bond voor Ouderen en de Stichting RISC, afdeling Ouderenwerk Venray, hopen dat U in grote getale deel zult nemen aan deze jaarlijkse happening en dat de zon volop aanwezig zal zijn, zodat de picknick van 1991 een activiteit wordt waarop eenieder met tevredenheid terug kan zien. Kaartverkoop Kaarten voor de picknick op 17 juli 1991 zijn verkrijbaar bij: de contactpersoon van de plaatselijke ouderenverenigingen; het verzorgingstehuis Het Schuttersveld, Bergweg 2; het verpleeghuis Beukenrode, Beukenlaan 1 het activiteitencentrum voor ouderen De Kemphaan, Kennedyplein 1 allen te Venray. Kosten ^De kaarten zijn inclusief 1 consumptie en 1 lot voor de loterij, kaarten voorverkoop f4,00 Kaarten op de dag zelf f5,00 Plaats en datum Dit jaar vindt de picknick plaats op 17 juli 1991, in de tuinen van het ver pleeghuis Beukenrode, Beukenlaan 1 te Venray. Als het weer te koud en regenachtig is, zal de picknick plaatsvinden in de recreatiezaal van verpleeg huis Beukenrode. De picknick begint om 14.00 uur en de zaal is geopend vanaf 13.30 uur. Om 17.00 uur zal de picknick voor ouderen eindigen. Inlichtingen Activiteitencentrum voor ouderen De Kemphaan Kennedyplein 1, 5801 VH Venray. Telefoon: 04780 - 86706 (tussen 09.00 en 10.00 uur). 7

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 7