Vrijdag 09.00 uur Hanneke van Arsen-van Soest 13.30 uur Voor het bruidspaar Franssen-Rutten Zaterdag 19.00 uur Ans v.d. Sanden-Basten, Math, en Marco Basten, overleden ouders Janssen-Peeters (Jongerenkoor Maasbree) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Irene Camps, Monique Janssen, Callista Smedts, Lonneke van Asseldonk Zondag 08.30 uur Tom Vaessen, Mark Camps, Jip Swinkels, Bart Rou wette 10.00 uur Kim Flermans, Karlijn Jacobs, Ursula Cornelissen, Nicole van Osch Vreugdevol nieuws! Rob en Marion Middendorp-Koster, van Randenrade 68, laten weten dat zij blij en gelukkig zijn met hun tweede kind, een tweede zoon, ERIK, broertje van Joris. Zomaar, na al die maanden van gespannen verwachting, een klein, levend mensenkind in je armen te mogen houden waarvan je trots zegt: ons kind... onze zoon... moet wel een geweldig moment zijn in het leven van de ouders. Samen mogen jullie nu voor ERIK gaan zorgen. Een geweldige opdracht, maar ook een reden om heel dankbaar te zijn dat God dit kind, dat ook Gods kind is, aan jullie heeft toevertrouwd om het voor Hem op te voeden. En juist die eerste levensjaren zijn zo belangrijk. Jullie doen en laten zullen toch het karakter gaan bepalen van de manier waarop je kind over God en over de wereld om hem heen denkt. Wil een kind ooit tot geloven komen, tot beleven van dat geloof, dan zal het daarmee van jongsaf aan vertrouwd gemaakt moeten worden. Denk nooit dat je een kind te vroeg met al deze zaken confronteerd. Een moeder heeft het aldus uitgedrukt: Kindje... Hoe kan ik je God toch verklaren? Hoe leer ik je dat Hij bestaat? Hoe raak je vertrouwd met de feiten waarom het Hem wezenlijk gaat? Wat zal ik je allemaal zeggen? Of... moet ik toch zwijgen misschien en jou door mijn zijn in je leven gewoon iets van Hem laten zien? De warmte, waarmee ik je koester, de innige klank van mijn stem... zijn dat soms de eerste signalen 4

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4