Woensdag 3 juli: 18.30 uur Repetitie leerlingen tamboerkorps. 19.30 uur: Repetitie tamboerkorps. AGENDA JULI: 6 juli: Oud papier ophalen. 6 juli: Optreden harmonie Middelaar. 7 juli: Distriktsfestival Venray tamboerkorps. 11 juli: Bestuursvergadering. 15 juli: Geen repetitie. 17 juli: Gezamenlijke laatste repetitie voor de vakantie. C Joncours tamboerkorps Afgelopen zondag 23 juni heeft het tamboerkorps deelgenomen aan het concours te Milheeze. Het optreden werd door de jury gewaardeerd met 306 punten, wat goed was voor een 1e prijs met promotie. Dit betekent een promotie naar de hoogste divisie namelijk de ere-divisie. Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor de belangstelling zowel in Milheeze als in Oostrum. Vooral de ontvangst in Oostrum door de harmo nie, het werkcomité en vele anderen was geweldig Bedankt! Het tamboerkorps nogmaals van harte gefeliciteerd met het bereikte resultaat en de promotie. Bestuur Harmonie. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 29 juni-7 juli Zaterdag 19.00 uur Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 08.30 uur 10.00 uur 09.00 uur 09.00 uur 09.00 uur 09.00 uur Anna Poels-Janssen, overleden ouders Vermeulen- Moorrees en dochter Truus, jaardienst Sef v.d. Brandt en echtgenote Louisa Weijs Jan v.d. Berg, Arnold Jans Overleden familie Schraven-Joosten, deken Loonen, overleden ouders Loonen-van Rens (Gemengd Koor met volkszang) Tot zekere intentie Overleden familie Broekmans-Bovee Antoon Janssen Uit dankbaarheid 3

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 3