10.00 uur Stephanie Janssen, Veronique Philip- sen, Yvonne van Arsen, Irene Camps ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE Onder de H. Mis van zaterdagavond om 7 uur zal Vicaris van der Meer aan 37 kinderen het Sacrament van het H. Vormsel toedienen. Vanzelfsprekend worden voor de Vormelingen, hun ouders en familieleden plaatsen gereserveerd. Gezien het grote aantal Vormelingen zullen er naast de gereserveerde plaatsen maar heel weinig vrije zitplaatsen meer over blijven. Mogen we op Uw medewerking rekenen!! VREUGDE DANKBAARHEID S Het is in 1991 tot nu toe heel rustig geweest in Oostrum wat betreft... geboortes. Maar nu laten Carlo en Annemie Verheijen-Moorrenvan Valkenkampstraat 19, ons weten dat hun gezin op 27 februari is uitgebreid met een derde kind, een derde zoon. Daan en Wouter hebben er een broer tje bijgekregen en zij weten U al te vertellen dat hij "GIJS" heet. Vanzelfsprekend blijheid en dankbaarheid om dit nieuwe wondervol geschenk. Want ook de geboorte van hun derde kind is voor hen een kostbaar geschenk. Het stemt hen tot grote dankbaarheid dat God ook dit kind weer aan hun zorgen toevertrouwt, dat zij het voor God mogen opvoeden. Hun verantwoordelijkheid, werk en zorgen zijn weer groter geworden, maar dat doet hen geen pijn, ze weten waarvoor ze werken. Ze werken met liefde en plezier voor hun drie schatten van kinderen. Kleine kinderen brengen alleen maar vreugde en zon in huis de echte zorgen komen pas als kinderen groot worden. Als gelovige ouders zullen zij ook het allerbeste dat zij zelf van hun ouders hebben meegekregen, doorgeven en meegeven aan dit kind: het geloof. Zij willen dan ook vanaf het begin de goddelijke geborgenheid van hun kind veilig stellen door het doopsel. Carlo en Annemie, van harte proficiat met jullie derde kind, met jullie zoon: GIJS. Moge hij een vreugde voor jullie blijven jullie leven lang; en moge GIJS in jullie midden en in onze gemeenschap opgroeien tot een blij, dankbaar en gelukkig mens. qW pastoor. 8

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 8