Wittenhorst 10 Oostrum 4 (1 0) 3—0» Een slechtere start in 1991 kon Oostrum niet hebben. Onnodig ook nog. De wedstrijd begon zoals Oostrum het zich had voorgesteld. Oostrum regelde de wedstrijd. Vooral in het le half uur was Oostrum de meerdere, maar enkele opgelegde kansen werden eenvoudigweg niet benut. Er werd bij vlagen goed gespeeld. Nadat de paal en de doelman enkele keren een Oostrums succes in de weg ston den, kwam Horst voor 't eerst gevaarlijk in de buurt van Leon Hesen. De buitenspelval klapte wel dicht alleen met niks erin. De Wittenhorst-speler rondde deze kans wel goed af, 1-0. Een forse tik, die in de le helft niet ^meer werd verwerkt. Na de rust leek dit wel te lukken. Oostrum speelde vol op de aanval. Maar ja, valt de ene massaal aan, dan gaat ie er wel eens aan. Ook nu. In de 67e minuut rondde Horst een scherpe counter goed af, 2 - 0. Nu was het pompen of verzuipen voor Oostrum. Achter werd nu een op een gespeeld en de verdedigers rukten geregeld mee op. Horst kreeg nu wel veel ruimte voorin. Maar telkens als er gevaar dreigde, werd dit door Leon Hesen in de kiem gesmoord. Ook nu benutte Oostrum de kansen niet. In de 85e minuut werd 't zelfs 3 - 0 na een "verdedigingsfoutje". Oostrum was op. Het had gestreden voor wat het waard was alleen de beloning bleef uit. Gevraagd: speler die vrijwel altijd scoort. Volgende week is er weer een wedstrijd en daar leven we nu maar naar toe. Hopenlijk met meer succes. (TOR)jager. Hallo Oostrum. -^Zaterdag moesten we eindelijk tegen S.S.S. (Overloon) voetballen. We dachten dat deze wel ongeveer even sterk zouden zijn. Eppo was ziek dus hadden we Rob Jeucken als keeper. Mark Broeren deed ook nog mee. Als eerste stonden Mark Br. en Koen reserve. Na een minuut maakte Paul de eerste goal. De andere goals werden gemaakt door Paul nog 2 Bas 3, Robert 2, Rob Direks 1, Sjoerd 2, Mark v. D. 1*1/2 en Rob Jeucken 1/2 want Mark en Rob J. kopten de bal samen over de lijn. Zo hadden we dus met 13 - 0 gewonnen. We hebben ook heel veel kansen gemist en ze hadden een hele goede keeper P.s. Mark Br. en Rob J. bedankt! Groetjes de onbekende C. 1. 13

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 13