leerlingen weten nu al naar welke school ze gaan. De inschrijfdagen voor het VO zijn op 4 en 5 maart. - Op 27 januari namen 6 leerlingen van groep 8 deel aan de Jo van Oers Memorial, een loopwedstrijd georgani seerd door de atletiekvereniging Venray. Maaike ten Brummelhuis werd glorieus winnares bij de meisjes. Astrid Heitling behaalde een fraaie 2e plaats. Proficiat dames met deze prachtige sportprestatie! In de eindrangschikking werd onze school tweede. - Op 9 maart worden de kinderen van groep 8 gevormd door Vicaris van der Meer. -> - Voetbaltoernooien: woensdag 10 april voor jongens (11- tallen) woensdag 17 april voor meisjes (7- tallen) Kinderen van de groepen 7-8 die hieraan deel willen nemen geven dit zo snel mogelijk door aan meester Hermsen of Swinkels. Bedenk: opgeven betekent ook deelnemen! Groep 7 - Dinsdag 19 februari maken de kinderen een excursie naar het postkantoor en het postsorteercentrum De Hulst in Venray. - In de week van 8-12 april zal de CITO-entreetoets voor groep 7 worden afgenomen. De kinderen krijgen vooraf een informatiefolder mee over inhoud en afname van de toets. - Begin april zal ook het jaarlijkse Verkeersexamen door de gemeentepolitie Venray worden afgenomen. Deze ver- keersproef bestaat alleen uit een theoretisch gedeelte. - Programma Kennisgebieden groep 7: Programma Wereldoriëntatie januari - mei 1991 AARDRIJKSKUNDE vervolg NATUURONDERWIJS vervolg Onderwerpen Onderwerpen 3. De Randstad Holland, 10. Milieu en milieubeheer dichtbevolkt a. Gebrek aan ruimte 11. Natuurbehoud 9

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 9