WIE WORDT DE NIEUWE JEUGDPRINS???????????????? Volgende week vrijdag 25 januari is bet zover. Dan wordt op een mysterieuze wijze Prins Barry I verwezen naar bet rijk der burgers. En er zal weer feest zijn als er op spectaculaire manier een nieuwe jeugdprins de zaal in komt. Maar wie wordt bet nou? Zoals gebruikelijk krijgen alle Oostrummers de kans om te raden. Nu weet ik wel dat velen onder jullie de "jeugd van tegenwoordig" niet meer kennen, maar daarom hebben we bet weer gemakkelijk gemaakt. Hieronder staan 10 namen en waarschijnlijk staat ie daarbij. Voor elke naam die aangekruist wordt vragen we 1 gulden, die geheel ten goede komt aan de Oostrumse jeugdkarnaval De prijzen zijn dezelfde als vorige jaren. En dat komt omdat we elke keer weer merken boe blij we de prijswin naars maken met zo'n overgevulde knapzak die persoonlijk door de nieuwe prins wordt afgeleverd. Volgende week op bet jeugdprinsenbal is een van de eerste verrichtingen van de nieuwe prins bet trekken van de prijswinnaars uit degenen die het goed geraden hebben. Doe allemaal mee en veel succes. Komende week komen we bij u aan de deur. U helpt ons bijzonder door nu al een keuze te maken en bet lijstje met bet geld klaar te leggen. Alvast bedankt o Jules Kreutz o Bram Broeren o Marcel Nellen o Jo Bovend Eerdt o Toon van Goch o Bart Holtackers o Rob Kessels o Leon Langenbuizen o Ivo Sikes o Sander Janssen Naam Adres o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o i 10

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 10