(openbaar vervoer, verkeersveiligheid etc.) sociaal klimaat (burenhulp, verenigingen) 2. Wat zijn volgens u de verklarende faktoren voor deze ontwikkelingen en voor de eventuele verschillen met andere kerkdorpen? 3. Hoe is er door de dorpsraad gereageerd op deze ontwik kelingen, met welke middelen (welke akties, b.v. overleg met de gemeente)? 4. Wat is de reden dat mensen in Oostrum wonen of komen wonen? Welke motieven spelen daarbij een rol? ^"5. Zijn er mensen die buiten Oostrum werken, in Venray of andere plaatsen? Zo ja, gaat het om grote of kleine aantallen en waar gaan ze werken? 6. Hoe staat de dorpsraad tegenover het gemeentelijk beleid ten aanzien van de kern en welke ervaringen heeft u ermee? Wat waren de effekten op Oostrum (als kleine kern) en hoe worden die beoordeeld 7. Wat zijn op dit moment de grootste knelpunten in Oostrum? 8. Op welke manier denkt u dat er iets gedaan kan worden aan de huidige knelpunten? 9. Welke perspektieven zijn er volgens u voor Oostrum? En welke faktoren spelen daarbij een rol? (B.v. ontwikke lingen in de dienstensektoragrarische sektor, lig ging van de kern t.o.v. andere kernen, kuituur-histo rische waarden, rekreatieve potenties e.d.) Voor Oostrum is het van belang dat op deze en andere vragen zo korrekt en volledig mogelijk geantwoord wordt. ^Daarom vragen wij iedereen die hierover iets wil zeggen om met een van de leden van het Werkcomité kontakt op te nemen en/of de vergadering van 8 januari 1991 in Bowling Restaurant Venray bij te wonen. Oostrum rekent op U 5 Wij wensen iedereen prettige feestdagen en een goed begin van 1991

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 5