rant Venray. Samenstelling dagelijks bestuur: Voorzitter H. Holtackers Penningmeester J. Schuurmans Sekretaris J. van de Valk Vergadering neemt kennis van agenda's van diverse kommis sievergaderingen van gemeente Venray. Gemeente en exploitanten waren tevreden over de lokatie bij de Watermolen waar de laatste kermis gehouden is, Over de lokatie voor de komende jaren zal via een enquete de mening van Oostrum gevraagd worden. Een informatief gesprek met wethouder Truijen heeft plaatsgevonden. De leden van de dorpsraad nebben uitdruk king gegeven van hun bezorgdheid op diverse punten zoals verkeersveiligheid, parkeerproblemen enz. Volgende vergadering zal een begroting van het Oostrum's Weekblad voor 1991 gepresenteerd worden. De vergaderdata zijn vastgesteld volgens voorstel. Vergadering gaat akkoord met het deponeren van het "oude" archief van het Werkcomité bij de gemeente. Vergadering wordt geïnformeerd over het verdere verloop van de Kleine Kernen Nota. Hiervoor wordt een kommissie in het leven geroepen. De samenstelling van diverse kommissies wordt vastgesteld en/of aangevuld. Ten behoeve van de Kleine Kernen Nota van de gemeente Venray zal de dorpsraad in een gesprek met de gemeente op 11 januari 1991 een antwoord moeten geven op onder andere de volgende vragen: 1. Hoe beoordeelt u de ontwikkelingen in Oostrum ten aanzien van: bevolking volkshuisvesting (woningen, leegstand etc.) voorzieningen (basisschool, gemeenschapshuis, winkels, post, bank, rijdende, non)-commerciele etc.) werkgelegenheid naar sektoren (landbouw, dienstverlening, pendel etc.) bereikbaarheid 4

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 4