R.K. PAROCHIE O.L. VROUW GEBOORTE OOSTRUM Administratie Gezinsbijdragen Ook in januari 1990 hebben velen spontaan toegezegd ook dit jaar een vrijwillige bijdrage te zullen verlenen voor onze Parochie. Het stemt dan ook tot voldoening van zovelen reeds een bijdrage ontvangen te hebben. Hiervoor onze oprechte dank. Wellicht dat een aantal van U niet meer gedacht heeft aan deze toezegging, vandaar dat wij U hieraan via dit be richtje willen herinneren. U kunt Uw bijdrage voldoen door: - overboeking of storting op bankrekening 14.00.01.832 t.n.v. Adm. Gezinsbijdragen bij de Rabobank te Oostrum; - overboeking ten gunste van postbankrekening 102.65.67 t.n.v. Rabobank Oostrum onder vermelding van: ten gunste van Adm. Gezinsbijdragen; - Uw bijdrage in een enveloppe te deponeren in een speci ale offerblok achter in het kerkgebouw. In verband met de jaarafsluiting van de boeken stellen wij het op prijs Uw bijdrage voor eind december te mogen ontvangen. Het is ook mogelijk Uw jaarlijkse bijdrage om te zetten in een jaarlijkse lijfrente; dit kan voor U een fiscaal voordeel hebben. Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot: J. Janssen, Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum, tel. 04780 - 83555. o—o- o- o- o— o— o— o— o- o- o- o- o- o- o- o— o- o- o— o— o- o- o- o- o— o— o- o- o RABOBANK OOSTRUM De maand december is in het bankwezen elk jaar een zeer drukke maand en ook 1990 zal hierop geen uitzondering zijn. De ervaring leert dat in december de bank een grote hoeveelheid betalingsopdrachten en andere transacties dient te verwerken. Om ervan verzekerd te zijn dat alles nog in het lopende boekjaar verwerkt wordt, adviseren wij U met klem Uw bankzaken tijdig te regelen. Wacht s.v.p. niet tot de laatste dagen van het jaar als het niet perse' moet De kans op vertraging in de laatste week is zeker niet 10

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 10