houtbewerken machine schrijven/tekstverwerken basisinformatica/oriëntatie toepassingsprogramma's Engels/Duits (beroepsgericht) Zowel de cursus machineschrijven als de cursus tekstver werken bieden de mogelijkheid tot het behalen van een diploma op verschillende nivo's. In de cursus basisinformatica maakt U kennis met de computer en al zijn mogelijkheden, terwijl in de cursus oriëntatie toepassingsprogramma's onder meer aandacht wordt besteed aan database, spreadsheetprogrammatuur De oriëntatieprogramma's en de cursussen vinden voorna- f melijk plaats in de leer-/werkplaatsen van de stichting in Venray of Horst. In deze leer-/werkplaatsen worden ook andere activiteiten georganiseerd, zoals kleding maken, poppen maken en creatieve technieken. Informatie/aanmelding Voor nadere informatie, alsmede aanmelding kunt U terecht op de leer-/werkplaatsen - leer-/werkplaats Venray: (adres: Prins Bernhardstraat 12a, tel. 04780 - 87213) - leer-/werkplaats Horst: (adres: Americaanseweg 17, tel. 04709 - 6089) Voor toezending van de cursusfolder en eventuele andere informatie kunt U terecht bij de Stichting RISC, telefoon 04780 - 83730 (bij voorkeur tussen 09.00 en 11.00 uur), o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o O.O.Z.O. De O.O.Z.O. heeft dit jaar, naast de St. Nicolaasaktie ook een kleine wedstrijd die op de Oostrumse jeugd ge richt is. Er is een speurtocht in elkaar gezet, die de kinderen door het bezoeken van de adressen van al onze leden een slagzin kan opleveren. De kinderen die in Oostrum op de peuterspeelzaal of basisschool zitten hebben al een wedstrijdformulier gekregen, maar voor diegenen die buiten Oostrum op school zitten kunnen bij de Rabobank 6

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 6