In de eerste helft was het F.C.V. dat de wind mee had. Door een afstandsschot van een der middenvelders van F.C.V. dat ongelukkig van richting werd veranderd door de laatste man van Oostrum, kwam F.C.V. na een kwartier op een 1-0 voorsprong. Oostrum had direkt een antwoord klaar en scoorde tien minuten later 1-1Hans Kessels was de doelpuntenmaker, maar kon pas scoren na goed doorzetten door Sander Martens. Oostrum had hierna het beste van het spel, maar tegen de verhouding in scoorde F.C.V. in de 40ste minuut 2-1. Met de wind in de rug zou Oostrum in de tweede helft de tegenstander onder druk zetten. Althans dat was afgespro ken. Het pakte echter heel anders uit. F.C.V. was veel w uitgekookter dan Oostrum. Zodoende werd Oostrum op een 3-1 en even later door een scheidsrechterlijke dwaling zelfs op een 4-1 achterstand gezet. Daarmee was de wed strijd gelopen. Oostrum drong nog wel aan, maar kon de wedstrijd niet meer keren. Het kwam niet verder dan een doelpunt van Henri Wilmsen, die de F.C.V.-doelman met een schitterend afstandsschot passeerde. Al met al een ver diende overwinning van F.C.V. Langs deze weg wil ik nog terugkomen op mijn verslag van vorige week. Op de eerste plaats is de wedstrijd tegen D.I.S. niet in Oirlo maar in Oostrum. Op de tweede plaats is er veel kritiek gekomen op het onderschrift. Dit onderschrift is voortgekomen uit een grapje dat in het eerste elftal gemaakt is. Het heeft GEEN verband met de figuur uit 40-45. En zeker niet met een eventueel rechts- extremistLsche beweging in Oostrum. Eenieder die door dit onderschrift gekrenkt is bied ik bij deze mijn veront schuldigen aan. Al ben ik van mening dat datgene naar buiten gebracht moet worden wat er binnen het 1ste elftal speelt en leeft. Dus bij deze nodig ik eenieder uit (ook de vaste supporters) om aanstaande zondag THUIS tegen D.I.S. te komen kijken en er achter te komen waaruit dit onderschrift is ontstaan. Uit de vele reacties die op het verslag van vorige week binnengekomen zijn, blijkt dat dit goed gelezen wordt. Dit is op zich al een goede zaak en ik hoop dat dit a.s. zondag ook tot uiting komt in een prima prestatie van het eerste elftal om deze vele sup porters tevreden te stellen. Tot zondag 14.30 uur. The Captain. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 11

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 11