Zo ook zaterdag tegen Boys uit Swolgen. Ook hier 'n feller Oostrum maar opbouwend werd er teveel de bal verloren. Toch was het Oostrum dat op 1-0 kwam door Jan Mulder die een voorzet van Ruud Zeelen afmaakte. Door onnodig balverlies en 'n slippertje van onze doelman kwam Swolgen langszij 1-1. Dit bleef het tot aan de rust. Na de rust kende scheidsrechter Henk Rutten, Swolgen een strafschop toe, terecht of onterecht, ik weet niet wat Henk gezien heeft, in ieder geval werd hij benut en stonden we met 1-2 achter. Gelukkig speelde Oostrum deze tweede helft beter als de eerste helft en het duurde dan ook niet lang of Oostrum kwam langszij en wel door Jan Mulder. Hierna begon Swolgen wat te mopperen en toen Jan Mulder nog 'n derde doelpunt liet aantekenen was hij de man die volgens Swolgen veel te fanatiek was maar ja voorlopig zijn wij blij met hem en stonden wij met 3-2 voor. Oostrum ging door en even later was het Alex Ver stegen bijgenaamd "kalkoenenkop" die na 'n ongelooflijke schijnbeweging (zo ongelooflijk dat ik hem niet vertel) uit stilstand de kruising wist te vinden 4-2. Wederom onnodig balverlies bracht Swolgen dichterbij 4-3, maar meer doelpunten heb ik niet gezien, jij wel Jan!!! A.s. zondag is het liedjesmiddag ik hoop dat dit jullie er niet van weerhoudt om zaterdag naar de veteranen te komen kijken, of omgekeerd! o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Programma 10 en 11 november. zondag 11 november Senioren Oostrum - Swift 5 Aanv.: 11.00 Aanw. Zaterdag 10 november. Junioren 1 vrij. Junioren 2 vrij Aspiranten Oostrum - Peelkorf Aanv.: 10.30 Aanw.: 9.43 uur 10.15 uur 12 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 12