S.S.S. 7 - OOSTRUM 4 (1-1) 1-1 Oostrum ging tegen SSS flitsend van start. Jurgen v. Soest begon op de rechterflank een goede aktie en legde de bal voor de pot. Oostrum jaagde de Overloonse verdedi ging zodanig op, zodat deze zelf binnen tikten, 0-1. Alles leek uit te draaien op een monsterzege. Oostrum viel aan en er werd vanwege het gladde veld veel op doel geschoten. Het geluk was echter niet aan onze zijde. Na een kleine 20 minuten begon SSS ook te voetballen en dit leidde in 27e minuut tot de gelijkmaker, 1-1. Veel gebeurde er niet meer in deze eerste helft. Na de rust een hard werkend Oostrum. Maar de draai van de laatste weken werd niet gevonden. Ook SSS kreeg kansen, maar Bram Linskens verkeerde in bloedvorm. Op 1 t eind een gelijkspel. Dat er meer in had gezeten was duidelijk, maar het dubbeltje had even goed op de andere zijde kunnen vallen. We kunnen toch weer een punt bijschrijven bij het totaal. Volgende week de cruciale wedstrijd tegen Venray. De steun van de supportersschare zullen we dan weer hard nodig hebben. Torjager o-o-o-o-o- O-O- O-O-O-O-O- O-O- O-O-O-O-O-O-O- O- O-O-O- O- O-O-O OOSTRUM VETERANEN Het is, niet alleen voor de mensen uit Oostrum, maar ook voor de tegenstanders, wennen aan dit veteranenteam van ons V.V.O.. De tegenstanders verwachten nog steeds 'n mak Oostrum waarvan makkelijk gewonnen kan worden. Maar reeds na enkele minuten hebben ze in de gaten dat dit V.V.O.V. van zich afbijt. En dit valt moeilijk te accepteren en ze beginnen dan ook vaak te "knftje". Maar ja je zult als spitsspeler thuis tegen je vrouw over de wedstrijd tegen Oostrum staan op te scheppen en wedden voor een maand afwassen dat je 'n doelpunt maakt. In Oostrum op het veld aangekomen, kom je tegenover Peter v.d. Burgt te staan. Er blijft dan maar een ding te doen en wel zo snel mogelijk naar de winkel te gaan, voor sluitingstijd, en 'n afwasmachine te kopen dan heb je hem na het weekend in huis en hoef je maar twee dagen af te wassen, een andere manier is er niet! 11

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 11