Swolg. Boys Dl - Oostrum D2 aanvang: 11.00 u. vertrek10.15 u (per auto) Volharding El - Oostrum El aanvang: 10.00 u. vertrek: 09.25 u. (per auto) Oostrum E2 - S.S.S. E2 aanvang: 10.00 u. Oostrum E3 is vrij Wittenhorst F5 - Oostrum F1 aanvang: 11.00 u. vertrek: 10.25 u. (per auto) o- o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o— o~ o- o- o OOSTRUM 1 - H.R.C. '27/1 0-0 Onder een schraal najaars zonnetje begon Oostrum onder toeziend oog van een groot aantal trouw aanwezige toe schouwers aan de wedstrijd tegen HRC. Oostrum dat kampt met enkele blessures was genoodzaakt twee jeugdspelers als reserves in te zetten, waarvan Paul Bovendeert later in de wedstrijd de geblesseerde Frank Driessen moest vervangen In deze wedstrijd kon Oostrum, zeker in de eerste helft geen echte grip krijgen op zijn tegenstander en creëerde weinig kansen in het 16-metergebied van de tegenpartij. Oostrum ging dan ook na 45 minuten met een 0-0 stand de rust in. Met zelfvertrouwen en de gedachte om HRC in de resteren de helft op de knieën te krijgen, kwam Oostrum na de thee het veld weer op. Er werden nu betere combinaties gemaakt waardoor er enkele doelrijke kansjes ontstonden, die helaas niet konden worden benutOmdat er te weinig over de flanken werd gespeeld, moest al het gevaar via het midden komen, maar de Oostrummers stuitten hier op een zeker spelende achterhoede en een goed draaiend midden veld van HRC. Oostrum dat zelfs nog alle geluk nodig had om het counterend HRC van een doelpunt af te houden, kon in deze tweede helft het minimale veldoverwicht niet omzetten in doelpunten, zodat na het fluitsignaal van de goed leidende scheidsrechter Deenen uit Wanssum, de punten werden gedeeld. Toeschouwers en belangstellenden tot ziens in de uitwed strijd tegen Hegelsom. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 10

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 10